دوبلكس للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر, صفحة 6

165 عقارات أخرى
  • 18

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا فى ماونتن فيو اى سيتى بجوار اكتوبر بلازا

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس272م بجاردن استلام فوري للبيع في زايد

    Property Hills Star logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٢ متر مربع

    ١٦٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة خاصة في موقع مميز بالشيخ زايد

    The Polygon logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٥٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس راقي للبيع قريب جدا للشيخ زايد استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٢ متر مربع

    ١٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٨٣٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس موقع مميز مقدم983ألف اوسعركاش15.680.000

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٤٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لدوبلكس بجاردن 381م للبيع استلام فورى

    Property Hills Star logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٨١ متر مربع

    ١١٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ٣٬٥٥٩٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مميز استلام فوري بجوار مول العرب بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٢ متر مربع

    ١٣٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس تشطيب راقٍ بسلم رخام موقع مميز وبأفضل سعر

    CBE New Homes logo image

    كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٣٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاهز للاستلام بحديقة ب3مليون مقدم او كاش7

    Property Hills... logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٢ متر مربع

    ١٢٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في او ويست طولوا

    Hussien Farahat logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٨٣٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس موقع مميز مقدم983ألف اوسعركاش15.680.000

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة دوبلكس+ بجنينه كبيرة استلام فورى قسط

    Property Hills... logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٢ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٢٬٨٣٤٬٩٠٠ جنيه

    دوبلكس ٣ غرف للبيع باقل سعر ٢٢٥متر في اويست

    Real Vision logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٧٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة دوبلكس+ بجنينه كبيرة استلام فورى قسط

    Property Hills... logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٢ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٨٠٦٬٣٠٠ جنيه

    دوبلكس 225م متشطب بالكامل للبيع بموقع وسعر مميزين

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٣٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ٣٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس272م+جاردن استلام فوري 3.4مليون+تكمله اقساط

    Property Hills... logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٢ متر مربع

    ١٢٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن دلوقتي في بقدم 25%فقط ف كمباوند ساكن

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لدوبلكس بجاردن 272م للبيع استلام فورى

    Property Hills Star logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٢ متر مربع

    ٢٧٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة دوبلكس+ بجنينه كبيرة استلام فورى قسط

    Property Hills... logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٢ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر آي فيلا 200م بفيو مميز فى مرحلة اللجون

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت للبيع بسعر أقل من السوق في كلوب ريزيدنس

    Niche Investments logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٤٦٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٢٬٤٤٢٬٥٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي بحديقة متشطيب للبيع داخلO West

    Abrag 2 logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٩٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٢٬٤٤٢٬٥٠٠ جنيه

    دوبلكس اعادة بيع 3 غرف بسعر لقطة استلام 9/2026

    Abrag 2 logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٩٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالمقدم فقط استلم دوبلكس فاخر250م في كمباوند ساكن

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس في o west للبيع استلام قريب برايم فيو

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٨٧٠ جنيه/متر مربع