بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 49

1,573 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جميلة للبيع في موقع متميز في كينجسرينج

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٥٥ متر مربع

    ١٠٢٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٦١٬٠٠٠ جنيه

    وان ستوري فيلا فيو اللاجون مباشرة تقسيط علي 7سنوات

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا 500م قسط ربع سنوي1.1مليون او كاش22

    Property Hills... logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا 500م قسط ربع سنوي1.1مليون او كاش22

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا 500م قسط ربع سنوي1.1مليون او كاش22

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه بحمام سباحة علي وصلة دهشور - قسط ع10س

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه بحمام سباحة علي وصلة دهشور - قسط ع10س

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة في اويست وايت بسعر مميز و اطلالة جميلة

    Real Vision logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 242م من هايد بارك بجوار نيو جيزة زايد

    Property Hills Star logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٤٢ متر مربع

    ٢٤٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٦٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مودرن مقدم 268ألف اوكاش17.930.000

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن كبير ادفع1.620.000 أوسعر كاش10.700.000

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 10 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣١١ متر مربع

    ٥٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن كبير ادفع1.620.000 أوسعر كاش10.700.000

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 22 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣١١ متر مربع

    ٥٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن كبير ادفع1.620.000 أوسعر كاش10.700.000

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 8 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣١١ متر مربع

    ٥٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن كبير ادفع1.620.000 أوسعر كاش10.700.000

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 18 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣١١ متر مربع

    ٥٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬١٠٢٬٥٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا 500م قسط ربع سنوي1.1مليون او كاش22

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬١٠٢٬٥٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا 500م قسط ربع سنوي1.1مليون او كاش22

    Property Hills... logo image

5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬١٠٢٬٥٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا 500م قسط ربع سنوي1.1مليون او كاش22

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن فيو رائع بحديقة خاصه الترا سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    جولف السليمانية, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ف o west استلام فوري برايم لوكش

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ٨٠٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا فخمة في بادية استلام فوري بالتقسيط 12Y

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في جولف إكستنشن

    Flip logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٠٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في موقع مميز جدًا للبيع في آيفوري هيلز

    Flip logo image

5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استاندالون متشطبه في كمبوند جولف السليمانيه

    Vida Solutions logo image

5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في موقع مميز جدًا في نيو جيز

    Flip logo image

5

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتصميم مميز للبيع في آيفوري هيل ١٢٠٠ متر

    Flip logo image

5

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…