بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 52

1,567 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٩٬٥٠٢٬٩٧٠ جنيه

    استلم فيلا الآن بموقع مميز أمام جامعة النيل+اقساط

    Property Hills... logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥١٨ متر مربع

    ١٢٥٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 370م بالشيخ زايد قرب بيفرلى مقدم 5 مليون/7س

    طريق وصلة دهشور, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ١٥٠٠ متر للبيع في كمبوند مينا جاردن سيتي

    West City logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر للبيع – بالم هيلز جولف إكستنشن

    Houses and More For Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٦٢٠ متر مربع

    ٨٤٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلامنفصلة500م+ حديقة405م أطول فتره قسط

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٬٥٠٢٬٩٧٠ جنيه

    استلم فيلا الآن بموقع مميز أمام جامعة النيل+اقساط

    Property Hills... logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة610م للبيع في كمبوند الصفوة بالشيخ زايد

    الصفوة, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورررى فيلا 380م بمقدم 7مليون ع محور + قسط

    Property Hills... logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فخمة استلام فوري امام مول اركان

    Property Hills Star logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٨٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | توين هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٠٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٦٠٥ متر مربع

    ١٠٧٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٤٣٠ متر مربع

    ٩٨٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 487م جولز فيو على لاند سكيب 6 أكتوبر

    Abrag 2 logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٨٧ متر مربع

    ٥٠٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة610م للبيع في كمبوند الصفوة بالشيخ زايد

    الصفوة, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا500م فورى الشيخ زايد خلف مول العرب مقدم 6مليون

5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا سوبرلوكس مقدم 4 مليون + بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كمبوند رويال هيلز بجاردن وحمام سباحه

    Guides Real Estate logo image

    رويال هيلز, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٬٥٠٢٬٩٧٠ جنيه

    استلم فيلا الآن بموقع مميز أمام جامعة النيل+اقساط

    Property Hills... logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٨٠٥ متر مربع

    ١٣٦٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٢٧٥٬٢٠٠ جنيه

    فيلا 328م ماونتن شيل اوت بارك استلام فورى بالتقسيط

    Abrag 2 logo image

5

    5

    ٣٢٨ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع استلام فورى سوان ليسك ويست بقسط

    The Way logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزا | توين هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٤٥ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬١٦٦٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة21مليون وقسط كوارتر 1.166.000 استلام فورى

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٨٠٦ متر مربع

    ١٣٦٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…