بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 22

1,568 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون للبيع متشطبه في سوان ليك شيخ زايد

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برينسس بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٧٠٨ متر مربع

    ٩٨٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون ريسيل في O west برايم لوكيشن بأقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٤٠٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس كورنر فيو مفتوح باقل مقدم واقساط

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٩٠٨ متر مربع

    ٩٩٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري - ماونتن فيو تشيل اوت بارك

    Abrag 2 logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٩ متر مربع

    ٦٧٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض بموقع مميز إطلالة ع البحيرة | سعر قابل للتفاوض

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٤٢٬٨٥٧ جنيه

    فيلا 536جاردن 372م ربع سنوي742الف او كاش18 مليون

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتصميم مميز | مبنية ومتسلمة | صف اول ع الجولف

    The Way logo image

5

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ارض 1000متر | صف اول على الجولف | مقدم واقساط

    The Way logo image

5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند سولايا برايم لوكيشن

    West Field Property Consultancy logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٢١ متر مربع

    ٥٢٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطه بالمقدم137K وقسط ع8س او كاش10.400 M

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطه بالمقدم137K وقسط ع8س او كاش10.400 M

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطه بالمقدم137K وقسط ع8س او كاش10.400 M

    كمبوند ريحانة, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطه بالمقدم137K وقسط ع8س او كاش10.400 M

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وان ستوري فيلا فيو اللاجون مباشرة علي 10 سنوات

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة واسعة– موقع مميز-ملاصق لكمبوند بالم هيلز

    Residia logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا فخمة365م كبيرة قرب نيو جيزة/كاش27م

    Property Hills... logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٤٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا فخمة365م كبيرة قرب نيو جيزة/كاش27م

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٤٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا فخمة365م كبيرة قرب نيو جيزة/كاش27م

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٤٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا فخمة365م كبيرة قرب نيو جيزة/كاش27م

    Property Hills... logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٤٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميزة بحديقة استلام فوري

    Roots Development logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في بي اكس بالم هيلز الشيخ زايد بجوار نيو جيزه

    Property  Hills. logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا جاهز للاستلام بسعر مغري بجانب بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٩ متر مربع

    ٢١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر في O West دبل هايت موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ٨٤٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…