بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 19

1,568 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3/4 تشطيب للبيع في كمبوند الياسمين جرين لاند

    RE/MAX Everest logo image

    الياسمين جرينلاند, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3/4 تشطيب للبيع في كمبوند الياسمين جرين لاند

    RE/MAX Everest logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برينسس بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٧٠٩ متر مربع

    ٩٨٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٩٠٩ متر مربع

    ٩٩٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم لفيلا مبينية -و الباقي اقساط

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٧٢٬٤٩٠ جنيه

    فيلتك متشطبة بـ872,490 ربع سنوي او 20مليون كاش

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٨٠٩ متر مربع

    ١٣٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | تاون هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٢٧٩ متر مربع

    ١٠٠٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولدن بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٥١٩ متر مربع

    ١١٥٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٢٩ متر مربع

    ١٠٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط بجوار نيو جيزه 21م كاش او بمقدم 1.6م

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٨١ متر مربع

    ٥٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط بجوار نيو جيزه 21م كاش او بمقدم 1.6م

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٨١ متر مربع

    ٥٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر - مفروشة - بها اسنسير - حمام سباحة - بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٧٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن ستي أكتوبر موقع مميز وسعر رائع

    جاردن سيتي, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ٤٥٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط بجوار نيو جيزه 21م كاش او بمقدم 1.6م

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٨١ متر مربع

    ٥٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بمقدم1.5Mوقسط على13سنه قرب وصله دهشور.

    شارع حوض 16 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٨ متر مربع

    ٣٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بمقدم1.5Mوقسط على13سنه قرب وصله دهشور.

    شارع حوض 15 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٨ متر مربع

    ٣٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بمقدم1.5Mوقسط على13سنه قرب وصله دهشور.

    شارع حوض 14 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٨ متر مربع

    ٣٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بمقدم1.5Mوقسط على13سنه قرب وصله دهشور.

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٨ متر مربع

    ٣٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بمقدم1.5Mوقسط على13سنه قرب وصله دهشور.

    شارع حوض 13 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٨ متر مربع

    ٣٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بمقدم1.5Mوقسط على13سنه قرب وصله دهشور.

    شارع حوض 8 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٨ متر مربع

    ٣٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بمقدم1.5Mوقسط على13سنه قرب وصله دهشور.

    شارع حوض 2, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٨ متر مربع

    ٣٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى قرب مول مصر مقدم 6م أو كاش9م

    كمبوند ريحانة, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٣٥ متر مربع

    ١٧٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى قرب مول مصر مقدم 6م أو كاش9م

    روز فيل, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٣٥ متر مربع

    ١٧٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فى سوان ليك حسن علام دقيقة لاركان تقسيط 7 س

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٥٤ متر مربع

    ٣١٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…