بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 5

477 عقارات أخرى
  • 30

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | فيلا مستقلة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٦٢ متر مربع

    ١٠١٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بمقدم1.3Mف بالم هيلز وقسط مريح جدا

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٥٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بمقدم1.3Mف بالم هيلز وقسط مريح جدا

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٥٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برينسيس بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٧١٢ متر مربع

    ٩٨٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في زا كراون- بالم هيلز

    Home Select for real estate logo image

5

    4

    ٤٧٥ متر مربع

    ٤١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٩١٢ متر مربع

    ٩٨٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٨١٢ متر مربع

    ١٣٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | تاون هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٢٨٢ متر مربع

    ٩٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولدن بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٥٢٢ متر مربع

    ١١٤٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٣٣٢ متر مربع

    ١٠٥٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    New giza , gold cliff, standalone corner villa

    Tasweeq For Real Estate logo image

5

    5

    ٦٢٠ متر مربع

    ٦٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 5 غرف للبيع في Joulz III

    Maskan Consultancy logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٧٧ متر مربع

    ٥٤٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٥٦١ متر مربع

    ١٠١٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برينسيس بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٧١١ متر مربع

    ٩٨٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٢٨٬٣٠٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بالتقسيط لاندسكيب فيو بأرقي واميز موقع

    Square Real Estate logo image

5

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ٧٨٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٣٠٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بالتقسيط لاندسكيب فيو بأرقي واميز موقع

    Square Real Estate logo image

5

    7

    ٣٦٠ متر مربع

    ٧٨٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٩١١ متر مربع

    ٩٨٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فاخر 355م بحمام سباحه بالتقسيط 7س

    property hills Elite logo image

5

    6

    ٣٥٥ متر مربع

    ٨٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله392م فيو ع الجولف مقدم 2م قسط 8س كاش29م

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٢ متر مربع

    ٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس برايم لوكيشن امام نيو جيزة بكمبوند جولز

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٩٢ متر مربع

    ٢٥٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحه كبيره استلام فورى بجوار بالم باركس

    Property  Hills. logo image

5

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله - أستلام فوري- Type E- متبقي أقساط

    Full House West logo image

5

    6

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٨١١ متر مربع

    ١٣٥٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | تاون هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٢٨١ متر مربع

    ٩٩٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل 5غرف للبيع ذا كراون بالم هيلز

    Driven Properties logo image

5

    4

    ٤٥٤ متر مربع

    ٦٣٬٨٧٦ جنيه/متر مربع