بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 6

477 عقارات أخرى
  • 30

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولدن بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٢١ متر مربع

    ١١٥٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٣١ متر مربع

    ١٠٥٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع فى كراون - بالم هيلز

    Beltone logo image

5

    7

    ٥٧٠ متر مربع

    ٨١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا مستقله للبيع جولف فيوز بالم هيلز

    Driven Properties logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا فخمة ادفع 2.600.000 أو كاش20م

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٢٦١ متر مربع

    ٩٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا 628م - موقع متميز - استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٦٢٨ متر مربع

    ٧٩٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برينسيس بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٧١٠ متر مربع

    ٩٨٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله ببدروم موقع مميز جدا أقل سعر في السوق

    Apart Real estate logo image

5

    6

    ٧١٠ متر مربع

    ٧٣٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٩١٠ متر مربع

    ٩٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | جميع الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٨١٠ متر مربع

    ١٣٥٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | تاون هاوس | جميع الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولدن بالم | فيلا | جميع الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | فيلا مستقلة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٥٥٩ متر مربع

    ١٠١٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | جميع الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٠٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف اول علي الجولف للبيع في نيو جيزة

5

    5

    ٧٧٠ متر مربع

    ١٢٣٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في جولف السليمانية مساحة 1000 متر موقع

    Home Select for real estate logo image

    جولف السليمانية, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في الصف الأول للبيع في نيو جيزة

5

    5

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقل في الصف الأول في نيوجيزه

5

    5

    ١٬٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٨٦٣٬٦٠٠ جنيه

    فيلا ضخمه استلام فوري بسعر مغري بالتقسيط في جولز

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٤٦ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برينسس بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٧٠٩ متر مربع

    ٩٨٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٩٠٩ متر مربع

    ٩٩٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٨٠٩ متر مربع

    ١٣٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | تاون هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٢٧٩ متر مربع

    ١٠٠٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولدن بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٥١٩ متر مربع

    ١١٥٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٣٢٩ متر مربع

    ١٠٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع