عقارات 4 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 13

3,173 عقارات أخرى
  • 20

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - في كمبوند الربوة - الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٣٩٩٬٨٧٥ جنيه

    فيلا 364م على وصله دهشورب2مليون مقدم او كاش18

    Property Hills... logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ٦٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٨٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل للبيع باقساط كايرو جيت

    Platinum Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٣ متر مربع

    ٢٥٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٠٧٬٦٢٠ جنيه

    تاون هاوس ٢٨٠م قسط ربع سنوي٦٠٠ الف، توتال ١٧ مليون

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٠٧٬٦٢٠ جنيه

    تاون هاوس ٢٨٠م قسط ربع سنوي٦٠٠ الف، توتال ١٧ مليون

4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في ايلي صعب كايرو جيت للبيع باقساط

    Platinum Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٩٠٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٠٧٬٦٢٠ جنيه

    تاون هاوس ٢٨٠م قسط ربع سنوي٦٠٠ الف، توتال ١٧ مليون

4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٨٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل للبيع في كايرو جيت اعمار

    Platinum Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ١٤٤٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٨٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل للبيع في كايرو جيت اعمار

    Platinum Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ١٤٤٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع - مفروش بالكامل - باتيو الزهراء

    Osoul Misr logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى فيلا للبيع بالتقسيط على 4سنين بوول فيو

    متصدر

    Square Real Estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٢٨٩٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا 4 غرف نوم استلام فوري فيو لاندسكيب

    Citizen Home logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٨٦٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر بتشطيبات راقية | إطلالة بانورامية |

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٠٩٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الربوة فيو جولف رئيسى بحمام سباحة

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٨٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري مع اقل مقدم في نايا ويست

    New Avenue Real Estate logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٢٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة من إعمار - أرض واسعة - تسليم قريب

    RE/MAX Al Mohager logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ١١٢٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا استلام فورى فيو مميز امام بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع وصلة دهشور امام بيفرلي هيلز

    Property Hills Star logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس كورنر في فيلدج ويست بأقل مقدم

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بحديقه ٤ غرف في بيفرلي هيلز

    Master Key logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه فيلا دوبليكس للبيع في زايد هايتس

    Master Key logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بكمبوند إيتابا الشيخ زايد

    Premium Real estate logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا امام مطار سفنكس مباشرة للبيع بسعر مميز

    Crown Stone Realty logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلام فورى فيلا بفيو حمام سباحة فى باتيو الزهراء

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ب تراس واسع و تطل علي حدائق

    Homevise Real Estate logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع