بنتهاوس (روف) 4 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 3

481 عقارات أخرى
  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل V-Penthouse للبيع | 220م + تراس 100م

    Property Group logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس للبيع داخل كومبوند فيليج يست الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بيع بسعر مميز كمبوند زايد ديونز الشيخ زايد

    DMG logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 23

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نتهاوس للبيع في أكتوبر بلازا بإطلالة رائعة

    Residia logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٤٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل للبيع في روك ايدين

    Smart Assets Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٨٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • كليوباترا سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٩٬١٦٣٬٧١٢ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Cleopatra Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,كليوباترا سكوير

    4 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر بنتهاوس في جويا فيو الشيخ زايد استلام فوري

    متصدر

    Property  Hills. logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احلى بينتهاوس للبيع - كازا بيفرلي هيلز - زايد

    Osoul Misr logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٤٥٬٨٥٠ جنيه

    بنتهاوس فوري بـ545 الف ربع سنوي او 13مليون كاش

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4غرف متشطبه+Acs بالشيخ زايد مقدم3م بسعر21م

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ١٢٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4غرف متشطبه+Acs بالشيخ زايد مقدم3م بسعر21م

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ١٢٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4غرف متشطبه+Acs بالشيخ زايد مقدم3م بسعر21م

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ١٢٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4غرف متشطبه+Acs بالشيخ زايد مقدم3م بسعر21م

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ١٢٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب للبيع فى كمبوند كازا سوديك اميز موقع

    Square Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس متشطب للبيع فى كمبوند كازا سوديك اعلى

    Square Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس للبيع - كمبوند جاردن هيلز - فيو مميز

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر استلام فورى 4 غرف

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٤٥٬٨٥٠ جنيه

    بنتهاوس فوري بـ545 الف ربع سنوي او 13مليون كاش

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نتهاوس للبيع في أكتوبر بلازا بجوار نادي (Club S)

    Residia logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالمطبخ للبيع في كيان خلف مول العرب

    Property  Hills. logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع - أكتوبر بلازا سوديك

    Remax Westway logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٣٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بروف للبيع في كمبوند بالم باركس 6 اكتوبر

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٦٣٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في بالم باركس 325م استلام فوري

4

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كارميل سوديك | تشطيب كامل | تصميم مميز

    Blocks logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى بنتهاوس245م+120م متشطب فيو ابراج زيد

    NABAJ logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى بنتهاوس245م+120م متشطب فيو ابراج زيد

    NABAJ logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع