عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 2

10,274 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مميزه ١٨٠ م في بيتا جرينز تشطيب فاخر

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 196متر متشطبة استلام فوري للبيع بسعر مميز

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه بجاردن في اكتوبر بلازا سودك

    Property  Hills. logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٣٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب فى بيراميدز هايتس بجانب نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٤٦٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم امتلك شقه متشطبه في بالم باركس بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • جرين بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Somow Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس رووف للبيع في بالم هيلز بأقل قسط

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٠٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بفيو مفتوح فى بى اكس بجانب ذا كراون

    Property  Hills. logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه دابل فيو باقل سعر متشطبه برايم لوكيشين

    Impact Investments logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٨٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف برايم لوكيشين استلام فوري متشطبه بالتقسيط

    Impact Investments logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 1 حمام للبيع في مدينة أكتوبر الجديدة - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للصفوة شقة 800 فدان "فرش زيرو" واجهة أمامية مباش

    متصدر

    Mohamed El Rouby Real Estate logo image

    مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • ماي دريم

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أرضي بجاردن الترا سوبر لوكس رحاب اكتوبر ستي

    Origin Real Estate logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٦٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٬١٤٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل استلام فوري بالقرب من نيو جيزة

    Crown Stone Realty logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس في جرين هايتس

    RE/MAX Al Mohager logo image

    حى الورود, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس في جرين هايتس

    RE/MAX Al Mohager logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في باديا بالم هيلز

    Key Point for real estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • بارك فيوز باديا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,باديه بالم هيلز

    1 - 3 غرفة

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس في جرين هايتس

    RE/MAX Al Mohager logo image

    اكتوبر هيلز, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطب بالكامل بموقع مميز واستلام فورى

    Roots Development logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ١١٩٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    I Apartment for sale Club park phase

    Core Real Estate Development logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155متر حدائق اكتوبر مسلسل2 طريق الفيوم

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع – أبراج أيون مراكز – بجوار مول الع

    متصدر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٣٢ متر مربع

    ٧١٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • لا كاسيل 9

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 50
    المطور العقاري
    Zaya Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في السياحية الرابعة الحي المتميز

    Core Real Estate Development logo image

    المنطقة السياحية الرابعة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٩٩م فيو مفتوح مسبح ولاندسكيب - أكتوبر بلازا

    متصدر

    Homevise Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٤٧٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧١٥٬٧٧٦ جنيه

    شقة جاهزه للاستلام الفوري في افضل موقع في Owest

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٠٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تاني نمره من البوليفارد بسعر مميز جدا

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس استلام فوري بحديقة امام جامعة النيل

    Inn Properties logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • إطلالة

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pledge Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,مدينة أكتوبر الجديدة

    1 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…