شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 406

16,747 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة كمبوند بيفرلي هيلز.

    Topaz Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد ويست

    Hefnawy Group logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195م | 3 غرف | حدائق اكتوبر | استلام فوري

    Aqar Dayem logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٩٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر بفيو لاند سكيب متشطبة ف جنة اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فاي نيوزايد استلام فوري اقل مقدم

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٢٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ارضي بحديقة 117 متر بحدائق الاهرام

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل ب قسط ل 8 سنين باكثر سعر مميز

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 144م استلام قريب بسعر قديم مع بالم هليز متشطبه

    Gate real estate marketing logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195م | 3 غرف | حدائق اكتوبر | استلام فوري

    Aqar Dayem logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٧٠٥٬٦٠٠ جنيه

    شقة ١٨٠ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة و استلام فوري من المالك مباشرةبأكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع فى كمبوند جنة اكتوبر

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٨٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195م | 3 غرف | حدائق اكتوبر | استلام فوري

    Aqar Dayem logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٥٥٬٧١٨ جنيه

    شقة استلام فوري بموقع مميز فى ماونتن فيو اي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اوه وست تولوا اقل سعر في الماركت

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اوه وست تولوا استلام فوري

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأميز لوكيشن داخل جنة زايد4

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخر للبيع ف افضل كموندات الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في قلب جنة زايد 2 بموقع مميز داخل المشروع

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطب بالمطبخ والتكييفات جاهزة على السكن

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٬٤٥٥ متر مربع

    ٣٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبه بكمبوند الخمايل الشيخ زايد

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بأكتوبر استلام فوري متشطبةجاهزة للمعاينة

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اوه وست متشطبة استلام فوري

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٠٬٢٨٢ جنيه/متر مربع