شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 302

16,542 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 2 قطعه 84 متسلمه جهاز ع شارع البوابه الرئيسي

    أجياد جاردن سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٦٦ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٩٨٬٦٠٠ جنيه

    شقة ١٧٤ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٩٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه استلام قريب بمقدم1.1Mوقسط ع8سنين

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٢٠٬١٠٠ جنيه

    شقة ١٤٩ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 192م للبيع في حدائق الاهرام منطقة هـ متشطبة

    Vida Solutions logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ١٣٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه استلام قريب بمقدم1.1Mوقسط ع8سنين

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى متشطبه قرب مول مصر بالسعر القديم

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في مدينة الخمايل – الشيخ زاي

    Home city real estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٬٨٠٠ متر مربع

    ٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه للبيع في كمبوند إشراقة

    Properties-Today.com logo image

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٧٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه استلام قريب بمقدم1.1Mوقسط ع8سنين

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن أستلام فوري كمبوند OP سوديك الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٧٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه استلام قريب بمقدم1.1Mوقسط ع8سنين

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الخمائل مع الاثاث كامل امام هايبر وان

    Vida Solutions logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه استلام قريب بمقدم1.1Mوقسط ع8سنين

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع فى نيو جيزة كارنيل 196 م

    Properties-Today.com logo image

3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش مساحه كبيره بجوار مول the gate

    Core Real Estate Development logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٣٦٬١١٠ جنيه

    أقل سعر لشقة 3غرف 130م بجاردن في ماونتن فيو اكتوبر

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٤٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 192 متر متشطبة للبيع فى كومباوند زايد ديونز

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٠٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه استلام قريب بمقدم1.1Mوقسط ع8سنين

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 123م بيتا ريزيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤١٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه الشيخ زايد كمبوند فيلدج ويست استلام فوري

    Vida Solutions logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل مساحة سكنية في قلب 6اكتوبر

    Roots Development logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٣٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 147م للبيع في الشيخ زايد خلف جامعة النيل

    Property Hills Star logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٤٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 فيو مفتوح علي الخدمات- بين بوابتين رئيسيه

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع