شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 260

16,542 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة للبيع من هايد بارك بجوار نيو جيزة

    Egypt Best Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع داخل West View Sheikh Zayed

    New Casa Real estate logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل New Giza Compound

    New Casa Real estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٠٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود! شقة جاهزة للسكن للبيع!

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٨٦٬٩٨٩ جنيه

    شقة دبل فيو للبيع في كمبوند فيليدج

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٩٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر وحدة في مشروع Azha موقع مميز جدًا تقسيط 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة سوبر لوكس بالتكييفات و المطبخ للبيع

    Driven Properties logo image

    بروميناد ريزيدنس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف في ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر قسط

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بالكامل في بيفرلي هيلز بسعر مميز

    Vida Solutions logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نص تشطيب كمبوند روفان الشيخ زايد للبيع

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف في ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر قسط

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة جاهزة للسكن للبيع بدفعة أولى 5%

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ١٠٦٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل 5% علي 10 سنوات الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع مميز مطله على اللاندسكيب بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا أدريس تشطيب سوبر لوكس زايد

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ماونتن فيو اى سيتى اكتوبر ذا ليك بحرى

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع فى نيو زايد - كمبوند نايا ويست

    Omaa Property Consultant logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شقه متشطبة في قلب الشيخ زايد 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف واسعة في بهجة ريزيدنس الشيخ زايد

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٦٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في كمبوند بادية بالم هيلز متشطب

    مدينة بداية 2, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٨٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مطبخ وتكييفات مساحة: ٢٣٥ م - بالم هيلز

    Brokers Hub logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية قوية شقة 3 غرف في موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٥٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات أستلام شهور كمبوند الكارما

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٨٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه استلام سنه al marasem علي 8 سنين

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند مباشرة على طريق الواحات Tesla Island

    Egypt Best Properties logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٥٬٦٤٨ جنيه/متر مربع