شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 187

16,943 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤١١٬٧٠٠ جنيه

    شقة 190م، قسط ربع سنوي ٤١١ الف، توتال كاش ١٠ مليون

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في شيخ زايد بأقل سعر

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع دقائق للشيخ زايد من اركان بالم

    Property Hills Star logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأفضل سعر متشطبه بالتكييفات سولانا استلام2027

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٣٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في بالم هيلز باديا امام مول مصر

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٣٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 210م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقعه في ابراج زيد فيو زيد بارك للبيع في شيخ زايد

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن في او ويست في كمبوند متكامل الخدامات

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٦٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤١١٬٧٠٠ جنيه

    شقة 190م، قسط ربع سنوي ٤١١ الف، توتال كاش ١٠ مليون

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤١١٬٧٠٠ جنيه

    شقة 190م، قسط ربع سنوي ٤١١ الف، توتال كاش ١٠ مليون

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٥٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة بالكامل بالشيخ زايد امام ابراج زيد

    Crown Stone Realty logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٨٨٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع في برايم لوكيشن امام بيفرلي هيلز

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٦٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف, 130م, متشطبة,في كيان, زايد ,استلام فوري

    Rokn Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن في كمبوند بالم باركس بالم هيلز

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي للبيع بتشطيب مميز في ويستاون بيفرلي هيلز

    Zayed Homes logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عالمفتاح شقة متشطبة بالتكييفات فى أكتوبر بلازا

    Property  Hills. logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م كمبوند جنيستا بسعر للونش الشيخ زايد

    Vida Solutions logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى 162م للبيع فى-Zed west

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف جاهزة للاستلام لوكيشن مميز ريسيل

    Evergreen Properties logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقه ٣ غرف في ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر.

    متصدر

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤١١٬٧٠٠ جنيه

    شقة 190م، قسط ربع سنوي ٤١١ الف، توتال كاش ١٠ مليون

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة The Address الشيخ زايد فيو بحرى

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٤٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دوبلكس في شيخ زايد امام الربوه وبجانب نيو زايد

    Crown Stone Realty logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٩٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف تشطيب للبيع في سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٢٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كمبوند ذا ادريس الشيخ زايد 134م متشطبة

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٤٬٤٧٧ جنيه/متر مربع