شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 179

16,943 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180 متر للبيع فى الحى السابع الشيخ زايد

    Vida Solutions logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةبروف بسعر لقطة متشطبة استلام فوري في كمبوندكيان

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 186م بجاردن للبيع ديونز الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٠٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه ف 2O5 الشيخ زايد قرب اركان بلازا

    Property  Hills. logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م 3 غرف بقسط شهري 31 الف لمدة 12 سنة

    Promax Property Investors logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بموقع مميز فى ايفر قريب من بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة في بيفرلي بجاردن متشطبة بالتكييفات ومطابخ

    متصدر

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في اكتوبر بلازا سوديك قرب اللجريا

    Property  Hills. logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة متشطبة 181 متر بالتقسيط على 7 سنين

    property hills Elite logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٢٢٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 متر متشطبة للبيع فى الحى الثالث اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٩٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع استلام فورى فى ماونتن فيو اى ستى

    Mrkt Shake logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري للبيع شقة بجاردن متشطبة بالكامل بالتكييفات

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 179م متشطبه بجاردن جاهزة للاستلام والسكن

    Promax Property Investors logo image

    كمبوند ديار التعمير, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٣٠٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بسعر مميز في اي سيتي اكتوبر

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق مميزة في سولانا زايد بمقدم 5% وخطة سداد مرنة

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عقار مميز

    المنطقة السياحية الأولى, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الآن في سولانا زايد بمقدم 5% وأقساط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فورى كمبوند فى ويست تاون اكتوبر

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةلقطة بإطلالة مميزة دقائق من مول العرب,فى أوويست

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10% في شقه 190م فيو مقتوح وتقسيط 9 سنين

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 130م للبيع في الشيخ زايد خلف جامعة النيل

    Property Hills Star logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بالتقسيط في i city october

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٠٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٠٬٢٨٧٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن مساحة كبيرة متشطبة في بالم باركس تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٩٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه في أبراج زد قرب بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر شقة 165 متر دوبل فيو أي سيتي أكتوبر

    Abrag Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع