شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 182

8,750 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الخمايل ارضي بجاردن موقع ممتاز متشطبه

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ذا هيليدج بجانب الجريا سوديك بمقدم 5%

    Vida Solutions logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ZED West – موقع مميز

    Gate real estate marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٨٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 191م 3غرف متشطبة بالتكيفات والمطبخ بأبراج زيد

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٢٦٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع- الحي 7 - الشيخ زايد

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف بالسعر القديم امام الربوه بمقدم1.2Mوقسط10س

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية للبيع في كمبوند الكارما ريزيدنس

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية: شقة 3 غرف مميزة بأقل سعر

    Apart Real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة للبيع في نيو زايد استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧٣٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم لوكيشن في قلب الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٣٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو بارك بجوار الربوة واركان بلازا

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالمطبخ والتكيفيات عندمداخل هايبرا وان

    Property Group logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ZED West – موقع مميز

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٨٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فاخر - استلام فوري -اطلالة مفتوحة

    Emtdad Real Estate logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات فيو مميز لاندسكيب - ابراج زيد

    Property Group logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 3 غرف نوم للبيع 170متر في بيفيرلي

    Real Vision logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول طرح لكمبوند The Hillage الشيخ زايد متشطبة 5%

    Vida Solutions logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيڤرلي هيلز – تشطيب كامل

    Hefnawy Group logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كيان – المرحلة الثانية بإطلالة لاندسك

    Buyerside logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في قلب جنة زايد 4 بموقع مميز داخل المشروع

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو مميز فى فيلدج ويست بجانب رويال سيتى

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عالمفتاح شقة متشطبة فى فورتى ويست بجانب ويست تاون

    Property  Hills. logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في كازا بيفرلي هيلز – فرصة مميزة

    Smart-Homes Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاند سكيب فى كمبوند فاى بجانب اعمار

    Property Hills VIP logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك متشطبة و قسط على 10سنوات من سوديك لفترة

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع