تاون هاوس 3 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 48

1,218 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع – البيت الأصيل | بجوار هرم سيتي

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 غرف | ماونتن فيو 4 | استلام فوري

    Good Vibe Homes logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بحديقة وروف استلام فوري وقابل للتفاوض

    Aqar Misr logo image

    الريم ريزيدنس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس زاوية للبيع – O West، مرحلة Whyt

    Beltone logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٩٢٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٩٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بباديا ( بالم هيلز ) بافضل لوكيشن

    Element logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في هايد بارك-تاوني اكتوبر 3 غرف للبيع

    Element logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل في او ويست بموقع مميز وسعر ممتاز

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٧١٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في كارنيل بارك – نيو جيزا

    Beltone logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٤ متر مربع

    ٧٧٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا عائلية للبيع | ذا كراون – بالم هيلز

    Beltone logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٥٤١ متر مربع

    ٣٨٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس/بيع/تشل اوت بارك/موقع مميز

    Home Destination logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١١٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر تاون هاوس Type J مع رووف بنتهاوس

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٠٧ متر مربع

    ٥٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس ميدل 283 متر كمبوند جراند هايتس

    Abrag 2 logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس ٢٨٣متر في كمبوند جراند هايتس

    Abrag 2 logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع داخل كمبوند ايفرجرين

    Abrag 2 logo image

    ايفرجرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧١ متر مربع

    ٤٠٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٩٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق تاون هاوس كورنر اي سيتي اكتوبر

    Element logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٢٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٩٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس كورنر اي سيتي ماونتن فيو سعر مميز

    Element logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٢٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٠٬٦٢٣٬٩٢٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في كييفا 6 اكتوبر

    Al Ahly Sabbour logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٤٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في كييفا الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٣٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٩٬٣٥١٬٥١٩ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في كييفا الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٤٦٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بموقع مميز بسعر أقل من سعر السوق

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأفضل سعر في اويست.

    Real Vision logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦٤٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في اويست بأفضل سعر.

    Real Vision logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    TH Middle للبيع في Whyt Phase في Owest

    Real Vision logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٠٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في كيفا موقع مميزجدا

    Al Ahly Sabbour logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل في كيفا اكبر مساحة و موقع مميز

    Al Ahly Sabbour logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٤٧١ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…