تاون هاوس 3 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 45

1,218 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لتاون هاوس 360م فالماركت بجوار نيوجيزة

    Property Hills Star logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر مرحله ام في بارك فوري برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٦٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٣٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون كورنر على تبه عاليه ب أقل مقدم 10.4

    Gate real estate marketing logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في اويست اوراسكوم بسعر مميز

    Vira Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٧٣٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لا تتكرر لأقل سعر ڤيلا في قلب ٦ أكتوبر

    Abrag 2 logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٤٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٧٣٠٬١٠٢ جنيه

    تاون هاوس 190م بباديا بأقل سعر واقساط على 12سنة!

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ف يكمبوند ريوس امام ماونتن فيو

    Abrag 2 logo image

    رايوس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للسكن متشطب بكامل في ماونتن فيو 4

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٦٤٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لتاون هاوس كورنر 213م بموقع مميز

    Property Hills Star logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٦٨٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر للبيع دبل فيو علي اللاند سكيب

    مدينة هرم سيتي - اوراسكوم, طريق 6 اكتوبر وادي النطرون, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 100 الف تاون هاوس مميز بالتقسيط علي 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بلوكيشن مميز امام الاهرامات استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥١٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٨٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كيفا صبور 6 أكتوبر

    Abrag 2 logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر مميز ريسيل جاهز علي اللاند سكيب

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٤٧٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬١٧٢٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اوفر تاون هاوس 230م بفيو مميز (بأقل سعر الان)

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بسعر مميز و قسط ع 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٠٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    "تاون هاوس للبيع في جراند هايتس الشيخ زايد – مساحة

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٤ متر مربع

    ٥٤٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٢٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 غرف ماونتن فيو تشيل اوت بارك ليك سيد

    Abrag 2 logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلات وتاون هاوس ONE33 أركان بالم تقسيط 9سنوات

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٨٧٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة للبيع في كمبوند جراند هايتس اكتوبر

    Abrag 2 logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون مميزة للبيع في كيفا استلام قريب-الاهلي صبور

    Property Hills Star logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٬٣٤٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل استلام فورى في باديا لوكيشن مميز...

    متصدر

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كييفا اقل سعر مقدم واقساط

    Vira Real Estate logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بأفضل سعرفي بالم هيلز بادية

    Property  Hills. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٨٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 283م متشطب بالكامل للبيع بجراند هايتس

    Property Hills Star logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٢٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…