تاون هاوس 3 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 47

1,218 عقارات أخرى
  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع استلام فوري في أو ويست

    Abrag 2 logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام فوري في ماونتن فيو 4

    Abrag 2 logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في سبرينج فالي، أو ويست

    Niche Investments logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٢٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع في لافيستا الباتيو ٦ اكتوبر

    Abrag 2 logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في بالم هيلز – جولف فيوز

    Beltone logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في بالم هيلز – جولف فيوز

    Beltone logo image

3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في بالم هيلز – جولف فيوز

    Beltone logo image

3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فيو مميز في او ويست هيل سايد

    Vida Solutions logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل مقدم في المرحله برايم لوكيشن جاردن كبيره

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٣٬٢٠٩٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل لقطهه اقل سعر موجود في الماركت لمده اسبوع

    Gate real estate marketing logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٣٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 23

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بالمراحل القديمة فى بالم هيلز زايد

    Royal Home logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع كمبوندEver Greenحدائق اكتوبر

    Abrag 2 logo image

    ايفرجرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٢ متر مربع

    ٥٥٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-متشطب الترا سوبر لوكس و مفروش باقل سعر معروض

    Gate real estate marketing logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٩٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس كورنر بسعر مميز بكمباوند كييفا

    Al Ahly Sabbour logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك التاون هاوس في ماونتن فيو 4

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس ف ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم تاون هاوس ميدل في او ويست (Spring Valley).

    Real Vision logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٩٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 غرف | ماونتن فيو 4 | جاهز

    Good Vibe Homes logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩١٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع 177 م بكمبوند او ويست اكتوبر

    Abrag Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١١٠٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لتاون هاوس ٣ غرف نوم في بيراميدز هيلز

    AMAKEN Misr logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ٥٠٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع استلام قريب بالتقسيط في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٧٥٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر مميز للبيع في كيفا

    Al Ahly Sabbour logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦١٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ب 8 مليون فقط في الشيخ زايد من صبور

    Property Hills Star logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    او ويست \ تاون هاوس كورنر 196 م \ استلام فورى

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر للبيع دبل فيو علي اللاند سكيب

    مدينة هرم سيتي - اوراسكوم, طريق 6 اكتوبر وادي النطرون, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…