عقارات 2 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 18

3,678 عقارات أخرى
  • 28

    دوبلكس

    ١٣٬٨٠٩٬٠٠٠ جنيه

    لوفت بحري استلام خلال سنة كاملة التشطيب

    Roots Development logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٦٠٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقتك في قلب الشيخ زايد

    Roots Development logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٨٣٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% تقسيط شقة سوبر لوكس بالتكييفات فيو مميز

    Square Real Estate logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع باقساط بكايرو جيت

    Platinum Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٤٥٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بمقدم5% متشطبة بالتكييفات كارمه كاى

    Square Real Estate logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٠٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقساط للبيع بكايرو جيت متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٠٦٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 90 متر بالتقسيط في كيان

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment for Sale in Zed Zayed with low price

    Core Real Estate Development logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بكايرو جيت للبيع باقساط ومتشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١١٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الماركت شقة استلام فورى كيان اميز موقع

    Square Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند رواية متشطبة بقسط علي 10سنين

    Vida Solutions logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨١٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة استلام فورى للبيع تشطيب راقي بارك فيو

    Square Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فورى فى كمبوند كيان بدر الدين فيو موقع مميز

    Square Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في. 205 شيخ زايد امام الكنال

    The Polygon logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع في كراون بلازا في اركان بالم 205

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٨٤٬٣٠٣ جنيه

    شقة ١٢٥م بجارن قسط ربع سنوي ٤٨٤ الف، توتال ١٨مليون

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٨٤٬٣٠٣ جنيه

    شقة ١٢٥م بجارن قسط ربع سنوي ٤٨٤ الف، توتال ١٨مليون

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٨٤٬٣٠٣ جنيه

    شقة ١٢٥م بجارن قسط ربع سنوي ٤٨٤ الف، توتال ١٨مليون

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٨٤٬٣٠٣ جنيه

    شقة ١٢٥م بجارن قسط ربع سنوي ٤٨٤ الف، توتال ١٨مليون

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف في Cairo Gate Emaar

    Maskan Consultancy logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١١٦٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كمبند ذا ادرس - الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع الجي ال 16 الشيخ زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطيب بالكامل للبيع بأجهزة ووحدات المطبخ

    REV Real Estate logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة متشطبة فى ابراج زيد اعلى فيو فى زايد

    Square Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ويستاون | تصميم مميز | فيو مفتوح

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في الشيخ زايد
مؤشرات حول أداء المجتمع
الشيخ زايد

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…