شقق 2 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 29

1,785 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أنيقة للبيع في جنة زايد ١ – تشطيب راقٍ

    RE/MAX Everest logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أنيقة للبيع في جنة زايد ١ – تشطيب راقٍ

    RE/MAX Everest logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف Terrace برايم لوكيشن استلام سنتين قسط علي10س

    Evergreen Properties logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٨٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل مباشرا علي شارع النزهه ب قسط 8س

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل مباشرا علي شارع النزهه ب قسط 8س

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    جنة زايد4 شقة بسعر لقطة جاهزة على المفتاح

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل مباشرا علي شارع النزهه ب قسط 8س

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع شقه في ابراج زيد بسعر تجاري فيو مميز

    Genova Investment logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٠٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة في زد PSR – الشيخ زايد | دور مرتفع

    RE/MAX Everest logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٦٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م مميزة تمّايا زايد فيو فاخر تقسيط 10 سنين

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م بحديقة خاصة98م في نايا ويست نيو زايد

    Evergreen Properties logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٨٢٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام فوري متشطبة ف فيلدج وست اقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٩٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    HDP Housing development properties Terrace

    IHouse development logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٠٣ متر مربع

    ٥٣٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بإطلالة مميزة للبيع في كيان

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٣٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة واستلام مبكر في Kayan–إطلالة مميزة

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن سوبر لوكس للبيع في كمبوند كيان بالتقسيط

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144م متشطبة ريسيل بأقل سعر في ابراج زيد زايد

    Evergreen Properties logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٥٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة100م في ZED بأقل مقدم و الباقى اقساط

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين تشطيب كامل لوكيشن مميز استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧١٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري في زيد بدون اوفر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٢٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب كامل بموقع مميز اقساط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢١٥٬٤٨٠ جنيه

    امتلك شقتك في موقع مميز بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٣٧٬٤٣٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري تشطيب كامل بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٧٧٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع ف كمبوند بوسط مدينه الشيخ زايد

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع فى كمبوند بالشيخ زايد

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع