شقق 2 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 34

1,785 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أرضي بحديقة دبل فيو مميزة جدًا متشطبه

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٣٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب قي تراس زايد استلام سنة بمقدم 840 ألف

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن في الخمايل تشطيب كاملل لبيع جاهز للتحرك

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٣٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه في ابراج زيد جوار ايتابا والجريا

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زد ويست الشيخ زايد تقسيط مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٧٢٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول طرح شقة متشطبة 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب كامل في azha بموقع مميز بمقدم 5 %

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة بالشيخ زايد متشطبة للبيع تقسيط 10 سنين

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا هيلدج في قلب الشيخ زايد

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقتك في الخمائل الشيخ زايد

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣١٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز 95 م فيو لاند سكيب كمبوند كيان بدر الدين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م للبيع بالفرش ابراج زد فيو داخلى بسعر مميز

    اورا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالكامل بالتكييفات في اركان بالم

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اركان بالم استلام فوري بسعر متر مميز

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات متشطبة بالشيخ زايد | اقساط متساوية ع 10سنوات

    The Way logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٤٠ متر مربع

    ٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لهواة الاستثمار شقة متاجرة 55 الف ابراج زد تحفة

    اورا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة فى فيليدج ويست درة تقسيط 8سنين

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز بجانب اركان بالم 2O5 و اركان مول

    Inn Properties logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مفروشة بالكامل في كازا بيفرلي هيلز

    Zayed Homes logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بقسط 10 سنوات في الشيخ زايد جنب الربوة

    Property  Hills. logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين مفروشه للبيع بسعر مميز في كازا

    Zayed Homes logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شقه 121م + جاردن 45 م ب

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٦٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٢٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم لشقة بالتقسيط مرحله مميزة في Zed West

2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٤٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع123متر كمبوند Elysiumبتسهيلات تصل 10 سنين

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥١٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع123متر كمبوند Elysiumبتسهيلات تصل 10 سنين

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥١٬٦٢٦ جنيه/متر مربع