شقق 1 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 38

1,014 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 60م بالمطبخ والتكيفات بأميز فيو فى زد بارك

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة شقة فاخره بالشيخ زايد سعرلقطة

    CBE New Homes logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سوديك ريسيل متشطبة اقل من ماركت فوري 110م

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 106 م متشطبة ارضي بجاردن في px لوكشن مميز

    Property Hills Star logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٦٦ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ويست ليفز بجوار بالم و زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 72م استلام سنة بالتقسيط ل 12 سنة

    Vida Solutions logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٢٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في باديا بالم هيلز متشطبة بالكامل

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩١ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م متشطبة اقساط في سوديك ريسيل موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة اقساط في موقع مميز سوديك ريسيل 110م

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة ف o west للبيع متشطبه استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٦٤٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط حسب مقدرتك امتلك شقتك باقل سعر في زايد

    New Home for Real Estate logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٦٥٬٣٩٨ جنيه

    شقه بالتقسيط علي 10 سنوات بالشيخ زايد كمبوند لوجار

    Abrag Real Estate logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٢٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز للبيع في الشيخ زايد من شركة المراسم

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% وقسط على 7.5 سنوات في The Ark الشيخ زايد

    طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة للبيع في كور

    Real Vision logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥١٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي بجاردن ف ابراج زد ويست الشيخ زايد

    Gate real estate marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٨٧٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٨١٬٠٠٠ جنيه

    أقل شقه متشطبه استلام فوري بالمطبخ والتكيفات مقدم4

    Gate real estate marketing logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٩٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل استوديو متشطب ومفروش في ابراج زد دور 16 فوري

    Gate real estate marketing logo image

1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٢٧٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بجوار مول العرب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز من هايد بارك بالتوسعات الشرقية

    Property Hills Star logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٦٨ متر مربع

    ٥١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    باسعار زمان امتلك شقتك بقلب زايد 33 الف للمتر

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    باسعار زمان امتلك شقتك بقلب زايد 33 الف للمتر

    New Home for Real Estate logo image

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    باسعار زمان امتلك شقتك بقلب زايد 33 الف للمتر

    New Home for Real Estate logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    باسعار زمان امتلك شقتك بقلب زايد 33 الف للمتر

    New Home for Real Estate logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 5% Hyde Park أكتوبر بجوار نادي الجزيرة

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٨٥٬٠٧٤ جنيه/متر مربع