شقق 4 غرفة نوم للبيع في الاسكندرية, صفحة 9

694 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 220م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من ش ابو قير فيو مفتوح بالكامل

    Remax Professional. logo image

    شارع الواثق, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    4

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٢٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تسهيلات في السداد فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٣٨٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - بالم هيلز اسكندريه

    Next Estate logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٩٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م للبيع - ثروت ( شارع عبد المنعم الدليل )

    Chance for Realestate logo image

    شارع عبد المنعم الدليل, ثروت, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف متشطبة بفيو كامل على مساحات الخضراء

    Property Hills Star logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ٤٠٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 388 م سان ستيفانو (فيو بحر مطلات مفتوحه)

    RE/MAX Avalon logo image

    سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٨٨ متر مربع

    ٩٠٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 269م سموحة (ش ألبرت الاول- عمارة براند)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع البرت الاول, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ٤٤٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300 م زيزينيا (علي البحر مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 247 م زيزينيا (خطوات من الترام)

    RE/MAX Avalon logo image

    زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٤٧ متر مربع

    ٤١٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300 م سموحة (حي الفيلات)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع مصطفي كامل, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع 250 م رشدي (ش سوريا مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 360 م سبورتنج (ش أبوقير - عمارة براند)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع ابو قير, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م - لـوران - شارع شعراوى مبـاشـر

    Next Estate logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 205م - سابا باشا

    Next Estate logo image

    شارع خليل مطران, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م سموحة - بجوار مستشفي الأندلسية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة مطلات مفتوحة بالكامل عمارة براند

    Remax Professional. logo image

    شارع أبو رفيع, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٨٣٬٦٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على الحديقة الدولية تشطيب كامل

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 400 م ميامي (متفرع من الكورنيش)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٣٤٦٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي لاند سكيب اقل من سعر السوق ب 3 مليون

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٥٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 320م - سبورتينج - خطوات من شارع أبوقير

    Next Estate logo image

    شارع الاعشي, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 250م - سبورتينج - خطوات من شارع أبوقير

    Next Estate logo image

    شارع الاعشي, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    1

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 286 م مصطفى كامل (أمام محطة الترام)

    RE/MAX Avalon logo image

    نفق مصطفى كامل, مصطفي كامل, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٨٦ متر مربع

    ٤١٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 205م سموحة - كومباوند مروج (علي النادي مباشرة)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم استلام خلال 6 شهور فيو مفتوح تشطيب كامل

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع