شقق 4 غرفة نوم للبيع في الاسكندرية, صفحة 14

694 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٧٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيو مفتوح تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٨٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٤٢٤٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيو مفتوح تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٤٢٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سموحة - كومباوند فيروزة

    New Home for Realestate logo image

    سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٧٩ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٦٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة 216م للبيع - سالوجا ايليت

    Chance for Realestate logo image

    سالوجا ايليت, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ١٨٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 270م صافي سموحة - حي الفيلات

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيو مفتوح علي حمام سباحة اقل سعر

    Remax Professional. logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح تشطيب كامل اقل سعر

    Remax Professional. logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا سوبر لوكس فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة خطوات من البحر فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لإعادة البيع 217م ( Alex West )

    Inspire Homes logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٣١٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع 216 م كومباوند اليكس ويست

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٤٦ متر مربع

    ٣٣٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٠٢٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة 186م بمقدم 10% وتقسيط على 4 سنوات

    Inspire Homes logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٤٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اقرب موعد استلام مقدم 10% تسهيلات على 3 سنوات

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في صواري بتشطيب كامل واستلام خلال 3سنوات

    Inspire Homes logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة براند الريسيبشن فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    شارع عبد القادر رجب باشا, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٦٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 216 م (صواري - سالوجا ايليت)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 160م في زيزينيا بشارع عبد السلام عارف

    Jewar Real Estate. logo image

    طريق ابو قير, زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م كفر عبده - (ش سكينة بنت الحسين)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع السيدة سكينة إبنت الحسين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر للمتر تشطيب كامل مطلات مفتوحة

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف 216م بأفضل سعر وموقع فى اسكندرية

    Property Hills Star logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٤١٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 280م وابور المياه (ش جلال الدين الدسوقي)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع الشهيد جلال الدسوقى, وابور المياة, حي وسط, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٩٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش رفاهية المساحات الواسعة داخل صواري

    Inspire Homes logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٠٤ متر مربع

    ٣١٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٩٦٩٬٠٥٨ جنيه

    فرصة استثمارية خصم 29,5% بتسهيلات حتي 5سنوات ونصف

    Inspire Homes logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3غرف+غرفة نانى بأقل مقدم بالم هيلز اليكس

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٨٨٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٥٤٤٬٠٠٠ جنيه

    استثمر وامتلك وحدتك في قلب كمبوند متكامل الخدمات

    Inspire Homes logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٦٬٣٥٥ جنيه/متر مربع