شقق 4 غرفة نوم للبيع في الاسكندرية, صفحة 7

694 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي كلوب هاوس تشطيب كامل

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٧٧٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250م بإطلالة بانورامية فاخرة علي البحر مباشرة

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع260م سيدى بشر(متفرع من ش جمال عبد الناصر)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الزعيم جمال عبد الناصر, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 388 م سان ستيفانو (بجوار فندق بلازا)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع بن حوقل, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٨٨ متر مربع

    ٩٠٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة 4 غرف بسموحة دايركت على البرت الاول

    Property Hills Star logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٩٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 186م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    شارع مصطفي كامل, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٤٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م سموحة (ميدان فيكتور عمانويل)

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 245 م كومباوند صواري

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل فيو مفتوح استلام فوري

    Remax Professional. logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٣١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240 م زيزينيا (فيو مفتوح)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 188 م سموحة (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220 م بولكلي (الوزارة خطوات من ش أبو قير

    RE/MAX Avalon logo image

    بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من الترام الريسيبشن و الغرف فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    شارع عبد السلام عارف, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    4

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بحر جانبي مفروشه بالكامل

    Remax Professional. logo image

    شارع ابو العرب, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٣٤٬١٩٠ جنيه

    شقة للبيع 211م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٤٣٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م كومباوند صواري (فيو نادي مباشر)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٠٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في بالم هيلز صف تاني على الجرين spine

    ICONIC logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ١٠١٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 173 م سموحة (ش 14 مايو)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٣٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٧٢٬٩٥٠ جنيه

    شقة للبيع 215م سموحة - كومباوند The One

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٣٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 150م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    شارع محمد بهاء الدين الغوري, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٧٨٬١٢٥ جنيه

    شقة للبيع 225 سموحة - كومباوند مروج (فيو مفتوح )

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٦٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 38 % استلام خلال 6 شهور فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٣٤٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 260م سيدي جابر

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٦٩٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م كومباوند صواري (فيو مفتوح )

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٠٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - جراند فيو - سموحه

    Next Estate logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٥٤٬٩٧٣ جنيه/متر مربع