شقق 2 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الاسكندرية, صفحة 10

282 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٢٬٠٠٠ جنيه

    صواري -كومباوندات -الاسكندرية

    ICONIC logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على بحيرة مريوط تسهيلات على 10 سنوات

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٣٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع من بالم هيلز اسكندرية بجوار صواري

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠١٠٬١٠٠ جنيه

    حديقة خاصة تشطيب كامل فيو مفتوح استلام خلال 7 شهور

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٣٨٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (صواري) 119 م

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٤٦٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٩١٬٩٥٩ جنيه

    شقة للبيع 120 م (بالم هيلز الاسكندرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٤٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٩٬٨٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في بالم هيلز الاسكندرية

    Elite Groupe logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٨١٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٧٨٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق تسهيلات على 6 سنوات

    Remax Professional. logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٠٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٥٨٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣١٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (بالم هيلز اسكندرية) 134 م

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٢٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تسهيلات على 5 سنوات فيو مفتوح علي الشارع

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات علي سنة اقل سعر فيو مفتوح علي لاند سكيب

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٤٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٠٬٧٨٢٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات علي 6 سنوات مطلات مفتوحة علي جرين سباين

    Remax Professional. logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٠٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬١٧٩٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات على 8 سنوات فيو مفتوح علي لاند سكيب

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٦٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات على 4 سنوات حديقة خاصة باقل سعر

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٨٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في بالم هيلز الاسكندرية

    Elite Groupe logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٨١٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي البحيرة تشطيب سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٨٢٨٬٠٠٠ جنيه

    أكبر خصم للكاش شقتك مطلات مفتوحه بالكامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٣٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح واجهة بحري تسهيلات في السداد

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Water Front – صواري الإسكندرية

    AQAR One For Realestate logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115 م (صواري - سالوجا ايليت)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    واجهه بحري بأعلي خصم كاش

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٤١٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاني صف من النادي بأقل سعر متر

    Remax Professional. logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٤٣٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي البلازا بتسهيلات على 8 سنوات

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١١ متر مربع

    ٤٧٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٦٦٥٬٢١٥ جنيه

    شقة للبيع 181 م في بالم هيلز الاسكندرية

    Next Estate logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٨١ متر مربع

    ٨١٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في كمبوندات الاسكندرية
مؤشرات حول أداء المجتمع
كمبوندات الاسكندرية

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…