شقق على البحر للبيع في كمبوندات الاسكندرية

22 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 217م كومباوند بالم هيلز اسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٥٧٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة للبيع بإطلالة بحرية مباشرة في Palm Hills Alex

    ICONIC logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح واجهة بحري تشطيب كامل تسهيلات في السداد

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175 كومباوند صواري فيو مفتوح واجهة بحري

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 748 الف ع 10سنين امتلك شقة ف بالم هيلز اليكس

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٩٢٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٩٣٣٬٩٦٠ جنيه

    شقة بخصم الكاش 32% برايم لوكيشن سي فيو- بالم هيلز

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧٧٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 173م كومباوند صواري (واجهة بحري)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٥٢٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم فيو مفتوح علي الشارع تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر للمتر فيو بحرى مفتوح بالكامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٤٦٬٥٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة بالكامل واجهه بحري

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٥٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام سنة تسهيلات في السداد فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٥٨٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل واجهه بحري تسهيلات علي 4 سنوات

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    واجهه بحري بأعلي خصم كاش

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٤١٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة بأقل سعر استلام فوري

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣٥٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري و قسط علي 4 سنوات

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 5% تسهيلات 8 سنوات مطلات مفتوحة

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١١ متر مربع

    ٤٧٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بحري علي بلازا بأقل سعر في اليكس ويست

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسرع استلام في صواري اقل من سعر السوق مطلات مفتوحة

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٢٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٩٬٠١٢٬٠٨٠ جنيه

    فرصتك بالسعر القديم، تسهيلات علي 3 سنوات،فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٤٣٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام خلال 3 شهور واجهة بحري

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬٣٠٥٬٩٠٠ جنيه

    استلم شقة بحري في صواري بأقل سعر متر في السوق

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٣٤٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 158 م صواري (واجهة بحرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٤٬٨١٠ جنيه/متر مربع