بنتهاوس (روف) 4 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 28

1,387 عقارات أخرى
  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    بنتهاوس للبيع في بروميناد ريزيدنس

    Eastmark logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بالتكييفات داخل كمبوند مميز

    Inn Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    I-Move logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٧٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 216م واخد فيو VIP بحري و prime location

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بأقل سعر في لافيستا الباتيو اورو

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس متشطب في كمبوند بيفرلي هيلز

    West City logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل ـ لوكيشن مميز - إستلام فوري

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٢٥٨٬٣١٢ جنيه

    بنتهاوس 490 متر بروف خاص في كمبوند سولانا ويست

    Onyx for real estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس برووف للبيع في بالم باركس 275م س.لقطة

4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس 120م² + 169 م²روف استلام فوري بالتقسيط

    Foton Real Estate logo image

    بيتا جولف ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس 120م² + 169 م²روف استلام فوري بالتقسيط

    Foton Real Estate logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٢٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون دايركت لاجون في مراسي برايم لوكشن اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس 120م² + 169 م²روف استلام فوري بالتقسيط

    Foton Real Estate logo image

    جرين سيتي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس 120م² + 169 م²روف استلام فوري بالتقسيط

    Foton Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس 120م² + 169 م²روف استلام فوري بالتقسيط

    Foton Real Estate logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس 120م² + 169 م²روف استلام فوري بالتقسيط

    Foton Real Estate logo image

    استوريا بارك, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م² استلام فوري بالتقسيط على 6 سنين

    Foton Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس ليك فيو للبيع ب باكتوبر بلازا سوديك

    Topaz Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٤٩٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس قريب من حمام السباحة استلام فورى

    S signature logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب باقل من سعر السوق بموقع متميز جداا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ١٠٥٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مع سطح بمساحة 160م بإطلالة على البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٨٧٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في إيستاون (Eastown) - تشطيب مودرن

    SKEEP logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٨٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس دوبلكس للبيع في قطاميه جريك 340 m

    Gold Real Estate logo image

    قطامية كريكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    7

    ٤٨٦ متر مربع

    ٨٦٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٤٥٬٨٥٠ جنيه

    بنتهاوس فوري بـ545 الف ربع سنوي او 13مليون كاش

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس بافضل فيو للبيع بكمبوند بروميناد

    Gold Routes logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع