شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 902

51,972 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب عالي

    متصدر

    Ghoneim Real Estate logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155م للبيع في الدقي بالقرب من ميدان المساحه

    شارع المساحه, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع بأقل سعر في سيتي اوفال بتقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    سيتى اوفال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاند سكيب للبيع ب نيو جيزة كارنيل بارك

    Topaz Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٥٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلة على المسبح - موقع مميز - جاهزة للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٥٠٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 140م كمبوند دار مصر – الحي 12

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام فوري امام ماوتن فيو وقريب لوصلة دهشور

    بيت الاستثمار الذهبي logo image

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 190م بحديقة في بالم هيلز VGK

    Gaby's Homes logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧١٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 225م استلام فوري مسجلة شهر عقاري

    بيت الاستثمار الذهبي logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨١٨٬٨٠٠ جنيه

    شقة ١٥١ م استلام فوري بخصم ٤٠ %

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٥٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند District 5,

    Brokerage Hub logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مبانى 2023 للبيع – تشطيب الترا سوبر لوكس- البي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مخلص الالفي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باديه 196متر 3غرف بسعر مغري

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٧٠٥٬٦٠٠ جنيه

    شقة ١٨٠ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250م للبيع في شارع عمار بن ياسر مصر الجديدة

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم فوري شقه متشطبه بالتكيفات في 6 اكتوبر

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٢٣٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 235م كمبوند زايد هايتس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقتك بالعاصمه بالـR7 وبالتقسيط حتي8سنين

    Roots Real Estate logo image

    اويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٩٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٧٬١٤٣٬٤٤٢ جنيه

    شقة فاخرة بموقع و اقل مقدم للبيع في بالم هيلز

    El Kateb Real Estate logo image

3

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٩٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ريسيل سكاي كوندوز سوديك مميزه

    Property Hills  One logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المهندسين حوالي 250متر 3 نوم و3 حمام

    شارع أحمد عرابي, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م² للبيع الحي السابع في الشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقه بجوار الجامعه البريطانيه وبقسط7سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٤٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 230 متر للبيع في مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع محمد محمود عزت, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م للبيع في الحي السادس – هليوبوليس الجديدة

    Next Door Consultancy logo image

    القطعة 34, مجموعة ٦٥, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٬٤٢٨ جنيه/متر مربع