شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1984

52,363 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع خطوات من شارع التسعين الجنوبي

    Envigo Real Estate logo image

    نورث هاوس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع زيزينيا (267م) شارع محمود الديب .

    شارع محمود الديب, زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيـــــــــــع شقه في المهندسين مباني جديده

    شركة عقارات مصر logo image

    شارع البطل احمد عبد العزيز, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر بجوار منطقة الخدمات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 160م بكمبوند أكاسا ميا– تقسيط حتى 9 سنوات

    The Icon Real Estate logo image

    أكاسا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٥١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحى المتميز بدر بالقرب من جامعة بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة بالحي المتميز بدر علي طريق السويس

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 286 م سموحه (ش فوزي معاذ)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٨٦ متر مربع

    ٥٥٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م سيدي جابر ( مباشر ش المشير )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سبورتنج (155م) خطوات من نادى سبورتنج .

    شارع الدكتور حلمي بهجت بدوي, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الحى المتميز بدر بمقدم يبدأ من 35%

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٨٠٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الآن داخل قلب حي صوارى

    AQAR One For Realestate logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع helideye هليوبلس الجديده فوري دور رابع فيو ج

    كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مساحه رائعه175متر استلام فوري بالعبور جاردينيا

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٨٠٤٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات في السداد علي 5 سنوات مطلات مفتوحة

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ف قلب الشيخ زايد فيو تحفه، قسط 10 سنين

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٢٩٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحي المتميز بدر علي طريق الروبيكي 145م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في اكاسا ميا - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 160م بكمبوند أكاسا ميا– تقسيط حتى 9 سنوات

    The Icon Real Estate logo image

    اكاسا ميا, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره 170م للبيع – Uptown اكتوبر

    Baytak. logo image

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٨٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في اوكارديا العبور الجديده علي محور خط عشره 10

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬١٤٦٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 5% و تسهيلات علي 6 سنوات مطلات مفتوحة

    Remax Professional. logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم باركس

    Blocks logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٦٠٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل140استلام فوري كاملة التشطيب بحري و لاندسكيب

    Bliss Gate, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه110متر للبيع استلام فوري بحري دور متكرر بالعبور

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه135 متر هائله بكمبوند جاردينيا 2 بالعبور لقطه

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع