شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1957

52,363 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مساكن بيتشو زهراء المعادي

    Q VISION logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند المستشارين التجمع

    Q VISION logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م رشدي ( خطوات من الترام )

    Next Estate logo image

    شارع رشدي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بشركه اليوسف بتقسيم دجله 150 م مميزه

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م رشدي - شارع سوريا _ بسعر مميز

    BABEL Real Estate logo image

    شارع سوريا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م كفر عبده _ شارع ابراهيم راجي

    BABEL Real Estate logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك غرب حورس استلام فوري قسط 6 شهور

    توليب, بيت الوطن, دمياط الجديدة, دمياط

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مارينا 2 إطلالة رائعة على البحر

    عقار مارينا logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115 م سموحة (ش الهيلتون)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع الهيلتون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م 3 غرف فى قطاميه جيت المعادى كاش

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى أو ويست استلام فورى بالسعر القديم بالتقسيط

    CBE New Homes logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م سموحة ( ابراج الصيادلة )

    Inspire Homes logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح مرخصة مجهزه بالكامل

    Remax Professional. logo image

    شارع البطالسه, الأزاريطة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر متر في دجله فيو بمساحه 195م استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 115 م سموحه ( شارع الهيلتون)

    Next Estate logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بالقرية الذكية مساحة 245م

    توليب, بيت الوطن, دمياط الجديدة, دمياط

    3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 195 م سموحة ( شارع ال 50)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع اللواء عبد التواب هديب, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مساكن بيتشو زهراء المعادي

    Q VISION logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من مكرم عبيد شقه سوبر لوكس بالفرش بسعر لايتكرر\\\\

    Art colorr logo image

    شارع حسني احمد خلف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في االوتس التجمع الخامس

    Q VISION logo image

    كمبوند اللوتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٣٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المعراج السفلي زهراء العادي

    Q VISION logo image

    شارع الاسراء, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٨١٬١٠٠ جنيه

    شقة للبيع 134 م سموحة ( جكراندا )

    RE/MAX Avalon logo image

    جاكرندا سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤١٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اللوتس التجمع الخامس

    Q VISION logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٧٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بارون سيتي

    Q VISION logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٣٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في التجمع كمبوند ذا ادرس ايست

    Q VISION logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع