شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1820

52,202 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع باللوتس الجنوبية التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م شارع يحيى إبراهيم الزمالك (القبلية)

    Royal Home logo image

    شارع يحيي ابراهيم, الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٥٤٤٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف وصالة 148 متر - منتجع المانى

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور اول 151م للبيع بالنرجس عمارات استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٥١ متر مربع

    ٣٥٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ٢٢٠ متر شارع ابو المحاسن الشاذلي العجوزة

    Royal Home logo image

    شارع ابو المحاسن الشاذلي, العجوزة, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف 160 متر - منتجع المانى - 6 سنوات تقسيط

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى بحديقة خاصه ومدخل خاص لوكيشن مميز الترا مودرن

    Compact Real Estate Company logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أو للإيجار – إطلالة على النيل

    Remax Style logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 170م للبيع بالحي الثاني – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع بموقع مميز بالنرجس

    Al Maz Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٢٩٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في Sun Capital استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٨٥٦٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف 152 متر - منتجع المانى - 6 سنوات تقسيط

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بموقع مميز خطوات من عباس العقا

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٤٩٣٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف 134 متر- 47 متر حديقة -32 متر حمام سباحه

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٠٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 165متر ٣غرف وحمام واحد

    شركة عقارات مصر logo image

    شارع السودان, المهندسين, الجيزة

    3

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة متشطبة 155م+جاردن-تقسيط حتى 12 سنة BADYA

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف 158 متر- 49 متر حديقة - 32 متر حمام سباحه

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٩٧٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه155م متشطبه للبيع اطلاله علي اللاند سكيب مباشرة

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ٤٠٠ متر بشارع النزهه مصر الجديدة

    Remax Style logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على محور جمال عبد الناصر مباشرة

    Al Maz Real Estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بموقع راقي على مكرم عبيد الرئيسي ش

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ماونتن فيو اي سيتي التجمع الخامس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مفروشة ٣ غرف ٣حمام شارع سوريا المهندسين

    Royal Home logo image

    شارع سوريا, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع بالحي التكميلي – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٩٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف 140 متر - 75 متر حديقة خاصة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩١٬٩٢٨ جنيه/متر مربع