شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1799

52,202 عقارات أخرى
  • 3

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الابراهيمية

    Elite Groupe logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٣٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كامب شيزار شارع بورسعيد

    Elite Groupe logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه الان ف الياسمين 6 التجمع الخامس

    Creative Real Estate logo image

    الياسمين 6, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تقسيم اللاسيلكي بالمعادي الجديدة

    Chances Real Estate logo image

    اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م رشدي - ( متفرع من الترام )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع رشدي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 1 حمام للبيع في سيدي جابر - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سيدي جابر امام المستشفى العسكري

    Elite Groupe logo image

    سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٦٧٨٬٧٥٠ جنيه

    احجز وحدتك في صواري الطارق بـتسهيلات في السداد

    JMG logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٦٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الهداية على الترام مباشرة

    Elite Groupe logo image

    شارع مسجد الهدايه, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن والغرف فيو مفتوح مدخل فندقي

    Remax Professional. logo image

    شارع الفتح, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٥٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في خالد ابن الوليد امام البريد

    Elite Groupe logo image

    شارع خالد بن الوليد, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى6أكتوبر بجوار جامعة القاهرة ماونتن فيو

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع - سوديك إيست لاندسكيب فيو سعر لقطه

    property hills Elite logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٨٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقه 185م بڨيو مميز في هايد بارك متشطب 3غرف

    La Costa For Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن فيو رائع مالك اصيل تشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    دار مصر - المرحلة 2, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كامب شيزار شارع بورسعيد

    Elite Groupe logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٥٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166 متر للبيع استلام فوري – النرجس الجديدة

    Al Fanar Development and project management logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٩٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٢٧١٬٢٥٠ جنيه

    احجز وحدتك في صواري الطارق بتسهيلات في السداد

    JMG logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع مميز تفرعات مكرم عبيد-مدينة نصر

    Elnada logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن اكبر مساحة موقع مميز ريسيل فوري فيو poo

    Allocate Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٤٢٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك في صواري الطارق بتسهيلات في السداد

    JMG logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م ميامي - ( بحر مباشر )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع خالد بن الوليد, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض قوي بالنرجس الجديدة – شقة واسعة وفيو بانوراما

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة سوبر لوكس وجاهزة للسكن في البنفسج عمارات

    Chances Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر شقة بجاردن ريسيل فيو poolمباشر فوري اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٤٢٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند تيجان 2 بموقع مميز بالمعادي

    Chances Real Estate logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٢٬٣٣٥ جنيه/متر مربع