شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1756

52,202 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٢٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة فيلا في قلب الشيخ زايد186م+120م جاردن

    Property Hills... logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٣٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة فيلا في قلب الشيخ زايد186م+120م جاردن

    Property Hills... logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٣٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو بسعر مميز - جولدن سكوير

    Feeds logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في اللوتس الشماليةامام ش النوادى والبنوك

    Smart Location Group logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس للبيع بالعبور – أول سكن

    Al Ofok Investment logo image

    الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه170م متشطبه بجاردن واسعه من بالم هيلز قسط 8سنين

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٣٠٬٦٠٠ جنيه

    شقه3غرف-تشطيب كامل-قسط علي 30 شهر-علي ممشي الاحياء

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١١١ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة فيلا في قلب الشيخ زايد186م+120م جاردن

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٣٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بتشطيب عصري في جراند جيت الآن موقع مميز!

    Chances Real Estate logo image

    جراند جيت, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش الرفاهية وامتلك شقة راقية في كمبوند البارون

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل3غرف تشطيب كامل استلام فوري في ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو بسعر مميز - جولدن سكوير

    Feeds logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فى البنفسج فيلات دور اول فيو حديقة

    Shield - DR3 logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة رائعة بإطلالة على الجاردن في بالم سيتي

    Chances Real Estate logo image

    بالم سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ف ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر ااقل سعر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة فيلا في قلب الشيخ زايد186م+120م جاردن

    Property Hills... logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٣٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو بسعر مميز - جولدن سكوير

    Feeds logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو - جولدن سكوير

    Feeds logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٦١٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو بسعر مميز - جولدن سكوير

    Feeds logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٣٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مسجله شهر عقارى فى المربع الذهبى

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى منطقة السلطان حسين

    I-Property logo image

    شارع أسطنبول-صلاح مصطفى - السلطان حسين, محطة الرمل, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام شقه واجهه تشطيب التراسوبرلوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش 180م تفرعات شارع شهاب

    Property insider logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250م بالحي الخامس

    Al Ofok Investment logo image

    الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالأندلس 2/2 بجوار محور محمد نجيب

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع 2, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع