شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1718

52,213 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع 220م ألترا سوبر لوكس طريق العبور

    Finish Your Home logo image

    منتجع النخيل 1, طريق مصر إسماعيلية الصحراوي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند البارون سيتى على دائرى المعادى

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٢٨٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند فالينسيا بجوار الجامعة الامريكية

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٣٨٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شقتك بريجنتس سكوير بمقدم يبدأ من 720 الف

    GCR Developments logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الياسمين 4 – مباشرة على محور مصطفى كا

    Capital Lords Real Estate logo image

    الياسمين 4, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م سموحه (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا وحدتك ريسيل في كمبوند village west

    Royal Hub Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 145م 3 غرف+ حديقة 76م متشطبه+تكييفات قسط

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٤٬٠٦٢٬٠٠٠ جنيه

    رفاهية ومساحة واسعة في قلب ممشى الغردقة

    HPK logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٢٧ متر مربع

    ١٠٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250 متر للبيع في قلب البنفسج 1 - استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور احمد شوقي, البنفسج 1, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاردينيا هايتس 3 / التجمع الخامس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في النرجس عمارات – التجمع الخامس الموقع

    sms for RealEstate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبه في كمبوند جرين جاردنز استلام فوري

    Vida Solutions logo image

    جرين جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس" للبيع بفيو مفتوح - مدينتي B11

    Better Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نصف تشطيب الياسمين 2 / التجمع الاول

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في اويست شقة باطلالة حميلة وموقع مميز

    Real Vision logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس" للبيع بفيو حمام سباحة

    Better Estate Investment logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٠٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلومفيلدز | سكن متكامل في قلب مستقبل سيتي .

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145م في لوجار بول فيو بسعر اقل من الماركت

    Vida Solutions logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٩٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم اطول فتره سداد فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - فلمنج - شارع عبد الفتاح الطويل

    New Home for Realestate logo image

    شارع عبدالفتاح الطويل, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 169م ناصيه بالنرجس الجديد حرفgفورى بحرى المطور

    بيتي للمقاولات logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٧٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة 295م في أرقى كمبوند بالتجمع الخامس

    GCR Developments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٩٬٦٣٤ جنيه/متر مربع