شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1655

52,213 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 147 م سموحة (تقسيم قضاة)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٣٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي175م تشطيب فندقيB2بجوار الخدمات

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 235 متر على حمام السباحه استلام فورى

    SG Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٠٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٣٬٦٥١٬٢٥٠ جنيه

    ِقة ريسيل 3غرف متشطبة بالتكييفات - كايرو فيستيفال

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٣٣٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضى بجنينه 200 متر استلام فورى بيراميدز هيلز

    SG Real Estate logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فوري للبيع بأقساط من ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند وعد العبور الجديدة مساحة 166 متر

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢١٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف ريسيل بفيو لاندسكيب استلام فوري-بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٩ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 208 متر 3 غرف نوم الترا سوبر لوكس

    SG Real Estate logo image

    16 وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 187م سموحة - كومباوند The One

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٦٤٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٧٨٥٬٦٢٤ جنيه

    شقه للبيع (مزارين - العلمين) 231 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٧٢٬٦٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة بجاردن مزروعة والمطبخ والدريسينج

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 152م – في كمبوند لؤلؤة القاهرة الجديدة – فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٣٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخر للبيع ف افضل كموندات الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بالتكييفات+المطبخ استلام فوري للبيع ريسيل

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٢٠٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3/4 تشطيب استلام فوري للبيع ريسيل - فيلدج جيت

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة 3غرف 255م فكمبوند بجانب ايتابا

    Property Hills Star logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٧٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 250 متر 3 غرف بالم باركس 6 أكتوبر

    SG Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاصحاب الذوق العالي 195م تشطيب الترا سوبر لوكس

    Al-Bahrawy Developments logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري ف الشيخ زايد متشطبة بالكامل

    Property Hills Star logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٣ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري باقل مقدم في الماركت مرحلة اللاجوون

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 200م بالتجمع الاول استلام فوري الدور اول

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور مصطفي كامل, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 200م متشطبة بالكامل استلام فوري, جاليريا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300م لوران ( ش ابوقير مباشرة )

    Inspire Homes logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر ممكن شقة 182م متشطبه بفيوع البرج الايقوني

    Bright logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٠٬٢١٩ جنيه/متر مربع