شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1628

52,213 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر 3 غرف -كورنر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    القرصه مش بتتكرر كتير شقه 109م عقد قديم ب b14

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٤٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 3 غرف بـ5% مقدم و الباقي حسب مقدرتك

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 1 حمام للبيع في شارع الدكتور محمد محمد الفحام - الإبراهيمية - حي وسط - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م , الابراهيمية

    Wealth Platinum logo image

    شارع الدكتور محمد محمد الفحام, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه داخل فيلا بالياسمين بسعر لقطه لسرعه البيع

    Held Real Estate logo image

    الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب سوبر لوكس في جاردن باقساط ع 10 سنين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٧١٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٩٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بحديقة بسعر مميز لسرعة البيع فيلدج

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٦١٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬١٦٦٬٠٠٠ جنيه

    اغتنم الفرصه بأمن مكان فى مصر بـ بريفادو مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٠٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٧١٬٣١٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند ليك هاوس العبور أمام الحي الثامن

    Emak Realestate logo image

    كمبوند ليك هاوس, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 180م للبيع حدائق المهندسين الشيخ زايد سوبرلوكس

    Abrag 2 logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه130م متشطبه+حديقه استلام فورى بمقدم 2.2 مليون

    متصدر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر - اوبن فيو لاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام شقه جانبى ببلكونه

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٦٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البنفسج 11 فيلات ارضي بحديقة

    The Key Real Estate logo image

    البنفسج 11, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٥٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون هوس في keeva للبيع موقع متميز 265م

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 160 متر مسلسل 2 حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص 165 في مرحلة الاجون للبيع

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٣٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في stm في موقع متميز 127م

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٩٧٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – B12 وحدة سكنية بمساحة عملية

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه استلام فوري عالمفتاح لقطه جدا

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل كمبوند ادرس الشيخ زايدفيو مميز

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٠٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 3 غرف كمبوند ادرس الشيخ زايد سعر مميز .

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٧٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في كمبوند حدائق المهندسين

    Abrag 2 logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 3 غرف بـ5% مقدم و الباقي حسب مقدرتك

    New Home for Real Estate logo image

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه 155م استلام فوري ماونتن فيو اي سيتى

    Abrag 2 logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع