شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1458

52,310 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٩٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالقرب من الجامعه الامريكيه واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٤٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    السعر القديم فيو مفتوح علي البلازا تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بأطول مدة سداد شقة كورنر150م تشطيب إستلام 2027

    LEVERAGE logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٩٩٬٣٠٠ جنيه

    شقة بخصم الكاش 35% /تشطيب سوبر لوكس استلام فوري

    Impact Investments logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٥٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أسكن الان في شقه متشطبه بالتكيفات بالعاصمه قسط6س

    Roots Real Estate logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٣٢٩٬٧٢٩ جنيه

    شقة تشطيب كامل باقل مقدم واقساط على 7 سنوات

    IRTKAZ logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٢٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٣٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 179م سموحة - كومباوند The One

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٧٤٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام البوابة الرابعه واجهه ماستر

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٧٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 190متر في الشيخ زايد كمبوند الكناريا

    Vida Solutions logo image

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٤٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع بفيو مميز استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ١١٨٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٩٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 134م كومباوند صواري

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام 235م بجاردن للبيع بفيو مميز

    Property Hills Star logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٩٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجوار الجامعة الامريكية فوري متشطبة

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٣٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة دايركت علي طريق السويس/ سوبر لوكس استلام فوري

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة مودرن 3 غرف تطل على حديقة

    Good Deals logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بمساحة 145 م² – للبيع و التقسيط

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري للبيع في سراي بفيو مميز ريسيل

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٣٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200م للبيع فيو وايد جاردن

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% امتلك وحدتك فى افضل موقع واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٢٨٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في 6 اكتوبر الحي الثالث تشطيب الترا لوكس

    Vida Solutions logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر فيو مفتوح علي لاند سكيب سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٥٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي حصرية و فريدة بحديقة من 3 جهات

    New Avenue Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٩ متر مربع

    ٥٢٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي جاهزة للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي كورنر بحديقة متشطبة بالكامل فى 90 افينيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن للبيع بجوار هايد بارك open view خصم40%

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٨٩ جنيه/متر مربع