شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1413

52,310 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن استلام فوري في فاي من سوديك زايد

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٥٨ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٤٢٬٥٥٨ جنيه

    شقة علوية مشطبة بالكامل للبيع تاريخ التسليم 9/2026

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٩٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الإسكان الحدائقي الحي السابع تحميل قديم

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٢٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن ع الجولف مباشرة امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٧٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فندقي بالتكييفات والمطابخ في ابراج ايون

    Property  Hills. logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري للبيع شقة بجاردن متشطبة بالكامل بالتكييفات

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٦٧ متر مربع

    ٩٢٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 143م للبيع فاي سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥١٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعه رقم 467 في مسلسل 3 المربع الذهبي حدايق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في مارفيل المراسم بجوار ذا استيتس سوديك

    Property  Hills. logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٢٢٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه 3غرف دابل فيو في باتيو سولا بخصم في الشروق

    Impact Investments logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤١١٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3غرف جاهزة للسكن بقسط 12سنة بدون فوائد

    Roots Real Estate logo image

    اويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اقل سعر فيو لاند سكيب واستلام فوري

    Smart Step logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٢٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 182م² ڤيو بحر و بحيرة إستلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ١٢٣٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190 متر للبيع في سوديك إيستاون القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سوبرلوكس كمبوند حي الاشجار طريق الواحات

    Origin Real Estate logo image

    أشجار ريزيدنس, حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٨٢٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة متشطبة استلام سنة تقسيط حتى 10 سنوات نيو زايد

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر شقة استلام فوري بأقل سعر لسرعة البيع

    IRTKAZ logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقه 190م فى City Zen بالمستقبل سـيـتـي

    Roots Real Estate logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجوار النادي الاهلي بقسط 10 سنوات

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٧١ متر مربع

    ٥٦٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مجمع سكني مناسب للسكن، 3 غرف نوم، تشطيب كامل، جاهز

    Crafters Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري بمقدم أقل1,5M- بيت الوطن بسعر لقطة

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 143م للبيع فاي سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥١٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف كمبوند ويست فيو زايد الجديدة مقدم 379 الف

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م متشطبة للبيع بأقل سعر بالعاصمة تقسيط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٤٤٢ جنيه/متر مربع