شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1407

52,310 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند جرين سكوير 168 متر

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الخصوصيه بشقه ارضي مرتفع بحديقه 190م بفيلا

    Location Real estate' logo image

    الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار وسكن لا تتكرر في جنة أكتوبر شقة -140م

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند جرين سكوير 168 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثنائيه بمدينتي 211م وايد جاردن للبيع بb3

    Darak Madinaty logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٦٠٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٣٧١٬٢٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري 155م-3غرف بمقدم أقل1,5M- بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بها كل المواصفات 150م تحميل بسيط بموقع مميز

    Location Real estate' logo image

    الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة استلام فوري ف بادية متشطبة بالكامل

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن مرحلة ثالثة بالمطبخ وغرفه في الجاردن

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي 240م تشطيب فندقي B8بجوار الخدمات

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 133م بموقع استراتيجي امام الاستريب مول

    Darak Madinaty logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤١٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 82م كمبوند بريفادو موقع مميز استلام فوري دور4

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٧٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155 متر مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند ايست بارك مدينة الواحة مدينة ن

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    إيست بارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جديدة 170 متر بالدور الثاني في المرحلة الثالثة

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٥٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند لاميزون الاندلس القاهرة الجديد

    Grey Parrot Realty logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٤٨٬١٣١ جنيه

    امتلك شقتك الفندقيه بأرقي مراحل مدينتي بريفادو

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٨٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه116متر تشطيب مودرن اول سكن موقع مميز جدا مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة سكنية مشطبة وجاهزة في قلب أو ويست باقل سعر

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر كلوب بارك

    Grey Parrot Realty logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المربع الذهبي بموقع مميز بجوار شارع النوادي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 205 متر في حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي اكبر وايد جاردن 259متر بارقي مراحل مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٩ متر مربع

    ٦٥٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند جرين سكوير 168 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند جرين سكوير 168 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع