شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1269

52,529 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة امامي سوبر لوكس لاند اسكيب فيو

    Roots Development logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٠٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم في ذا ايكون بسعر لقطه بالتجمع وبقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٥٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة176م متشطب بالتكيفات أستلام شهور الكارما كمبوند

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في ايستاون سوديك في لوكيشن مميز 211م

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٧٣٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بجاردن في كمبوند فيليت سوديك موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٩٢٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة بالكامل تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فى العاشر من رمضان - الحى الاسبانى

    Feeds logo image

    الحي السادس والعشرون - الحي الإسباني, مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بمقـدم ٥٪ وقسط برحتك علي 12 سنوات

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن مدينه سمارت سيتي نور طلعت مصطفي

    Darak Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ١٧٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فى العاشر من رمضان - الحى الاسبانى

    Feeds logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن شقة 220م بجاردن للبيع بجوار بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في B6 ب مساحة 103 متر الاكثر طلباً

    Darak Madinaty logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٤٩٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح مرخصة السعر شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    شارع جمال عبد الناصر, المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق شقتك الان في العاشر من رمضان بسعر مميز

    Feeds logo image

    مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 174 م سموحة (سكاي لاين)

    RE/MAX Avalon logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت شقة ريسيل في سوديك فيليت موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بـ لوكيشن وفيو مميز ع طريق السويس قسط حتى12سنة

    Summit Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬١٦٦٬٠٠٠ جنيه

    فرصه قويه للسكن بأرقي مراحل مدينتي بـ بريفادو 188م

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٠٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه بجاردن متشطبه في بالم هيلز 6 اكتوبر

    Property  Hills. logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٥٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه واجهه خارجه 3غرف استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م فلمنج (علي الترام)

    RE/MAX Avalon logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – B8 – مساحة 168 متر تشطيب خاص

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 172م 3 غرف أمام قطامية ديونز

    The Map Investments logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقـة كـاملة التشطيب | استلام فـوري | باديا, أكتوبر

    Najd Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع