شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1191

52,465 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه 175 م دور تاني فيو بحيره استلام فوري

    S signature logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام الفوري للبيع في فيليت سوديك

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٩٣٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري من سوديك في قلب اكتوبر

    Property Hills Star logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٠٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية شقة فاخرة اطلالة غير مجروحة بأرض الجولف

    Kayan El Aqaria logo image

    شارع محمود عكوش, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه متشطبه برؤيه مباشره علي البحر في مزارين

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه متشطبه برؤيه مباشره علي البحر في مزارين

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بافضل مراحل مدينتي B8 بمجموعه 85

    Dastan Real Estate logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م لوكيشن مميز أمام هايبر وان الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣١٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 100م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة بجاردن للبيع في سوديك فيليت

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧٩٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن 172م بزيزينيا المستقبل أرضي مرتفع

    Creative Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٥٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات للبيع باقل سعر في الماركت

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من ثلاث غرف نوم جاهزة للسكن في زايد الجديدة،

    Crafters Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ١٢٧٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه للبييع 145م استلام فوري شامل الجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الرحاب 122م ارضي بجاردن للبيع بسعر مميز

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٦١٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٢٬٧٠٠ جنيه

    للبيع في Badya | شقة 152م | موقع بحري كورنر

    Properties-Today.com logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢١٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في لاند مارك 145م فيو لاند سكيب 3 غرف 2 حمام

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول استخدام شقة فاخرة متشطب استلام فورى بالم باركس

    Brokers Hub logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 187م بشارع رئيسي مسجلة تطل على الشارع

    Creative Real Estate logo image

    شارع الدكتور حسن الشريف, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لا يتكرر! شقة 180م في أرقى موقع مصر الجديدة

    Kayan El Aqaria logo image

    شارع سوهاج, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة تشطيب فندقي واجهة بحري صريح بحدائق الاهر

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٧٬١٣٥ جنيه/متر مربع