شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1184

52,465 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي - B3 - 211 -متر- تشطيبات خاصه

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٩٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170متر واجهة اماميةبحريه فيوه مفتوح علي فيلا

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 143م للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٩٩٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر تنافسي في كمبوند فليدج ويست

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣١٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك دلوقتي في قلب سموحة بباكية جراج

    Inspire Homes logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبرلوكس للبيع فوري ف المراسم فيو حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٤٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بفيو كامل علي نادي مروج في قلب سموحه

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المربع الذهبي منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110متر سوبر لوكس حدائق الأهرام البوابة الرابعه

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٧٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بسعر مميز مقدم وقسط 10 سنين الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع شقة في قلب كمبوند فليدج ويست

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣١٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام فيلا ارضي 215م منطقة س واجهة ناصية

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بفيو لاند سكيب فى إستيتس بجانب بيفرلى

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٩٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزة سعر مميز استلام فوري صن كابيتال

    Abrag 2 logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٢٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في Lake View Residence موقع متميز

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ٨٥٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بفيو كامل علي نادي مروج في قلب سموحه

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة في ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر استلا

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م 3 غرف فيو لاند سكيب تقسيط 9 سنوات مقدم 5%

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن 130متر جانبي خلفي من مدخل العماره

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع