شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1141

52,465 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي مرتفع في الفيلات260م متشطبة بالكامل

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع فى المراسم ,التجمع الخامس

    TREX logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ( usl + مفروشه) ريسيل للبيع في النرجس

    Catchers investment logo image

    النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بمدينة الشروق – فيو جاردن

    Golden Vision logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بفيو landscape اقساط 8 سنين في vye

    Falcon for Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الياسمين متشطبة265م بالقرب من الخدمات

    الياسمين 5, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٩٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع مميز داخل كمبوند Patio Oro

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٥٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في غرب سوميد

    Remax Westway logo image

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 174م مستلمة بالتقسيط – جاهزة للسكن

    Golden Vision logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٢٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٨٤٬٨٥٦ جنيه

    شقة للبيع فى Haptown موقع متميز بسعر مغرى جدا

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للسكن للبيع في فاي من سوديك

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٤٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم تشطيب مودرن بالتكيفات الجريا ريزدينس

    Guides Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتقسيط جاهزه لسكن الفوري | بجانب نادي الصيد

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري جنه اكتوبر باعلي نسبه تميز م المالك مباشر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه بالكامل في زايد ديونز الحي السادس

    Driven Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م سموحه (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 200متر بأميز و ارقى موقع بوول فيو

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر ارضي بحديقة ٣ غرف تشطيب كامل استلام الان

    Edge Real Estates logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٢٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سكن مصرالاندلس التجمع الخامس القاهرة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170 للبيع بماونتن فيو اى سيتى 6مليون فقط كاش

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Patio Oro موقع متميز بسعر مغرى جدا

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٩٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس بالتكيفات و المطبخ بفيو مميز

    Smart Step logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضي بجاردن في Hyde Park New Cair – استلام سنة

    Picky Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ١٠٢٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه لسكن الفوري من المالك الاصيل علي دبل فيو

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو مفتوح اقل سعر في ميفيدا 203م تشطيب ممتاز

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٩٨٬٥٢٢ جنيه/متر مربع