شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1125

52,465 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف ابراج زيد استلام قريب جدا

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 135م بـــ سيدي بشر بحري ش جمال عبدالناصر

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    طريق الزعيم جمال عبد الناصر, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل154م شقة بجاردن 43م جاهزة و متشطبة فيفث سكوير

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٥٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٥٤٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي بجاردن 3 غرف موقع مميز وسعر مميز

    S signature logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٤٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بمقدم 1,3مليون علي 8س hyde park

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة الأندلس 1 أرضي بجاردن ومدخل خاص

    Al-Bahrawy Developments logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٧١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في موقع مميز بمدينة الشروق 3،

    Feeds logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موازي لمحور شينزو ابي 190 متر مسجله شهر عقاري

    شارع افريقيا - امتداد مصطفي النحاس, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في تيجان 1 دائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٢٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع سوبر لوكس فى الدقى قيو نادى الصيد

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع محي الدين أبو العز, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة في سراي القاهرة الجديده

    Smart Step logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو اكثر من رائع وسعر مميز شقه 175 متر استلام فورى

    S signature logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بسعر لقطه بالتجمع وبأفضل لوكيشن بقسط14سنه

    Roots Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٠٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٨٨٬٥٢٧ جنيه

    شقة 168م جاهزة و متشطبة يسيل في فيفث سكوير المراس

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٠٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع ف الرحاب مجموعه 111 قرب الخدمات

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع ابن الهيثم, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٦١٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع المندرة (خطوات من البحر- فيو جانبي بحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في اللوتس الجنوبي - حى اللوتس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الجنوبية 25م جاردن امام اجورا

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٦٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المنطقة العاشره موازي لمحور شينزو ابي 190متر مسجله

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زيد ويست شقه للبيع 3 غرف متشطبه بالكامل

    Triple S Real Estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للسكن الراقي داخل كمبوند جراند سيتي

    Chances Real Estate logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف مميزة للبيع في ديستريكت 5

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع (اقرب استلام ) على شارع التسعين

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    بارك واي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ١٠٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٢٬٨٩٦ جنيه

    باقل مقدم وتكملة اقساط للبيع شقه 190 م في ميدتاون

    S signature logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع ف اللوتس الشماليه في التجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 180م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٥٥ جنيه/متر مربع