شاليهات للبيع في قسم الضبعة

1,291 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري فيو لاجون بمقدم وقسط 9 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    رملة ليك سايد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف مقدم 5% لاجون فيو باقل سعرقسط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    رملة ليك سايد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه اضي بجاردن ريسيل تكمله اقساط اقل سعر للماركت

    Egypt Best Properties logo image

    رملة ليك سايد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري فيو لاجون اقل سعر بمقدم واقساط

    Egypt Best Properties logo image

    رملة ليك سايد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيـو بحري مفتوح من مصطبة عالية - برايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت - 2غرفة نوم - يطل علي اللاجون مباشرة

    Remax The Address logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٩٬٨٥١٬٨٥٦ جنيه

    فيو جاردن مميز ومكان رايق في قلب الساحل

    The Polygon logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ١٣٥٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬١٨٦٬٩٣٥ جنيه

    فيو مزدوج بحري لاجون ولاندسكيب

    The Polygon logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٤ متر مربع

    ١٢٦٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠١٧٬٥٠٠ جنيه

    شاليه أرضي فيو لاجون بسعر أول طرح

    The Polygon logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٨١٨٬٩٦٩ جنيه

    بيت على اللاجون بجاردن خاصة

    The Polygon logo image

    ليفيلز من ماونتن فيو, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٥٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٤٧٧٬٨٤٩ جنيه

    دوبلكس ارضي بجيني في الساحل الشمالي متشطب بالكامل

    The Polygon logo image

    ليفيلز من ماونتن فيو, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٢٤٠٬٣٣٤ جنيه

    شاليه بتراس و على اللاجون في هااسيندا ووترز

    The Polygon logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٣ متر مربع

    ١٢٨٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬١٧٤٬٦٤٣ جنيه

    شاليه مميز مباشرة على اللاجون

    The Polygon logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١١٨٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٨٢٬٨٣١ جنيه

    شاليه مميز باطلالة علي اللاجون وخلفية علي البحر

    سيزين, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٤٥٢٬٦٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بدون أوفر مباشرة على اللاجون باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٣ متر مربع

    ١٤٠٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب كامل يطل على البحيرة بمقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ١١٥٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٣٢٬٩٢٩٬٤٥٠ جنيه

    شاليه "واجهة بحر" للبيع في ساوث ميد (TMG) | مارينا

    Aqarpedia For Resale logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢١١٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي على اللاجون بمقدم بسيط للبيع في سيزن

    Egypt Best Properties logo image

    سيزين, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع اقل سعر في اميز لوكيشن في دي باي

    Gate real estate marketing logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بفيو ممميز استلام قريب باقساط مريحة|لافيستا

    Realm Properties logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بإطلالة بانورامية على البحر

    RE/MAX 1st Choice logo image

    كورال هيلز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٨٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬١٨٦٬٩٢٢ جنيه

    شاليه بموقع مميز مباشر على اللاجون فى ساوث ميد

    New Avenue Real Estate logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١١٦٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬١٤٠٬٢٢٠ جنيه

    شاليه متشطب مباشر على اللاجون فى ساوث ميد

    New Avenue Real Estate logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٠٧٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (هاسيندا وترز)

    RE/MAX Avalon logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٦ متر مربع

    ١١٣٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بسعر لقطة | شاليه أرضي بجاردن فيو لاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٠٬٧٦٠ جنيه/متر مربع