شقق للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة

2,874 عقارات أخرى
  • شقة - غرفة نوم - 1 حمام للبيع في سيدج ليكس ريزيدنس - العاصمة الإدارية الجديدة - القاهرة
    شقة - غرفة نوم - 1 حمام للبيع في سيدج ليكس ريزيدنس - العاصمة الإدارية الجديدة - القاهرة
    10

    شقة

    ١٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 52م بسعر لقطه فىSage Lakes بالعاصمة بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٣٤٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف ريسيل بجوار الجامعة السويدية استلام 8شهور

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه مساحه 211 اقل سعر للمتر في نيو جاردن سيتي

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١١ متر مربع

    ٣٢٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن بالسعر الافتتاحي بالعاصمه وبقسط12سنه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠١٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك معPalm Hills بمقدم 1.5%بالعاصمة الإدارية

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    R4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • فيلدج دي لاكبيتال

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم لقطه جاهزة للسكن بالمقصد R3 بقسط 10سنين

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٢٤٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بدون مقدم بالعاصمة بتسهيلات على 12سنة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٥٤ متر ارضي بجاردن ٦٠ متر استلام فوري

    متصدر

    Your Real Estate logo image

    اويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦١٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حقيقية لسرعه البيع اقل سعر في الكمبوند

    متصدر

    Master Key logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٥٤ متر ارضي بجاردن ٦٠ متر استلام فوري

    متصدر

    Your Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦١٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • أيام ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقةFully Finished برايم لوكيشن بخصم50%

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

1

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧١١٬٥٥١ جنيه

    شقة 3غ فوري فرصة بخصم مميز للكاش بالعاصمة الادارية

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزة للسكن الان فى العاصمة بأقساط 15سنه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للسكن متشطبه وبسعر لقطه بالتقسيط علي15س

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للاستثمار بالسعر الافتتاحي بقلب الـ R8 بمقدم5%

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ليال ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 21

    شقة

    ٥٬٩٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحه 176 متر في العاصمة متشطبة

    متصدر

    Held Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٣٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقه 3غرف بدون مقدم بالـR7 وبأقساط10سنين

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    ذا لوفت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٤١٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك عند دفع؜ مقدم ٩٦ الف باقساط حتي ١٢ سنة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلج كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٠١٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٧٬٥٠٠ جنيه

    لقطه للبيع شقتك جاهزة للسكن فى المقصد بالعاصمة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقه 3نوم بالعاصمه بسعر لقطه + قسط10سنين

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    بوردواك, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • وينتر بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Dominar Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    1 - 4 غرفة

  • 20

    شقة

    ٦٬١٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة173م بجاردن استلام فوري في العاصمة

    متصدر

    Held Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٥٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقتك استلام فورى متشطبة بمقدم5% فى المقصد بالعاصمة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٥٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقـل سـعـر شقه 3غرف استلام فوري بالعاصمه الاداريه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    سكاى كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقتك 3نوم بــأقــل ســعــر بالعاصمه R7

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    رودس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٠٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقتك جاهزة متشطبة بفيو لاند سكيب قسط

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • نيو جاردن سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٥٢٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه بأقل سعر لمحبي الاستثمار فى العاصمة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٢٢٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في العاصمة الإدارية الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العاصمة الإدارية الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…

أهم المعلومات عن شقق للبيع العاصمة الادارية الجديدة

مميزات واسعار شقق العاصمة الادارية الجديدة

العاصمة الإدارية الجديدة هي إحدى أهم وأحدث المشروعات القومية للدولة التي تم الإعلان عنها في عام 2015، ومن ذلك الحين وهو يثير فضول العديد من المستثمرين والباحثين عن شقق للبيع في القاهرة. يتميز العثور على شقق للبيع العاصمة الادارية والسكن في هذه المنطقة بموقع استراتيجي شرق القاهرة بالقرب من العديد من المدن الحيوية مثل مدينتي، ومدينة المستقبل، والقاهرة الجديدة، كما أنها تتمتع بسهولة الوصول منها واليها من خلال عدد من الطرق الرئيسية مثل طريق القاهرة العين السخنة وطريق القاهرة السويس.

ومن أهم ما يميزها بعدها عن وسط القاهرة بحوالي 45 كيلومترا، واعتبارها كذلك واحدة من أهم مدن المستقبل في مصر، لذلك يفضل الكثير من الأفراد البحث عن شقق للبيع بالعاصمة الادارية الجديدة بغرض السكن والاستمثار كذلك. أما بالنسبة لمساحة العاصمة الإدارية فهي تبلغ قرابة أربعة أضعاف العاصمة الأمريكية واشنطن، كما أنها تعادل مساحة دولة سنغافورة حيث تبلغ حوالي 170 ألف فدان.

مميزات وأسعار شقق العاصمة الادارية الجديدة

أهم المعلومات عن شقق للبيع بالعاصمة الادارية الجديدة

يسهم مشروع العاصمة الإدارية بشكل كبير في ازدهار الاقتصاد المصري حيث إنه يوفر نحو مليوني فرصة عمل جديدة، كما أنه يتيح فرصة للكثير من الشركات العقارية طرح مشاريعهم السكنية والاستثمارية فيها مثل مجموعة طلعت مصطفى، وشركة كونكورد وشركة وادي النيل وبتروجيت؛ وذلك لسد الفجوة بين العرض والطلب. كل ذلك بدوره أدى إلى ارتفاع الطلب على شقق للبيع في العاصمة الادارية من قبل الأفراد والمستثمرين.