منازل مزدوجة للبيع في سيدي عبد الرحمن

246 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس صف تاني علي البحر ( تلال العالمين)

    Gold Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4غ في مرحلة ايزولا قريب من مارينا مراسي

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ١٤٣٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس دبل لاجون ڤيو بسعر اقل من سعر الماركت

    Sign Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٣٦٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مراسي فيو مفتوح بحري - بأفضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلايا للبيع توين هاوس مفروش موقع مميز على اللاجوون

    SKEEP logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٤٧٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    منزل مزدوج

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في مرحلة ايزولا متشطب علي فيو مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ١٤٣٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحري صف اول لاجون في موقع مميز وبأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا فى امواج متشطبة و ترى البحر

    We are consultancy logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٩٦ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٣٧٤٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم فورا توين هاوس تشطيب راقي بوول فيو

    Square Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩١٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب كامل علي جولف مباشرة جاهز للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب كامل و مفروش للبيع فى مراسي فيرونا

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش بالكامل إطلالة جانبية على البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي قريب جدا من البحر بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس متشطب في مراسي في فيرونا

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ١٥٦٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلايا رأس الحكمة | جاردن هاوس | بحمام سباحة خاص

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٢٦٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلايا غزالة-اقل سعر توينهاوس بحري440م متشطب للبيع

    YaKan Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٦٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس على البحر مباشرة وبالفرش بالكامل في تلال

    One Estates Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في مراسي بلانكا 4 و 4 غرف مفروش

    Premises logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس قريب من البحر بمساحه مميزه فى بلايا

    New Avenue Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٩١٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش بالكامل للبيع في مراسي بلانكا

    Smart Assets Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٣ متر مربع

    ١٨٥٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا توين هاوس للبيع في امواج سيدي عبدالرحمن

    Property Hills Star logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٦٬٤٨٧٬١٠٠ جنيه

    توين هاوس بفيوعلى البحر متشطب بالتكييفات فى رمله

    Falcon for Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٩٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كورنر مفروش بالكامل للبيع في أمواج

    Susqual Management logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٧٨٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا توين هاوس في موقع مميز جاهزة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بافضل سعر فيلا في أمواج موقع متميز فيو علي البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٨٠٬٧١٧ جنيه/متر مربع