منازل مزدوجة للبيع في سيدي عبد الرحمن, صفحة 6

258 عقارات أخرى
  • 14

    منزل مزدوج

    ٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أمواج: فيلا مستقلة على الصف الأول من الشاطئ

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    200 متر من البحر فقط خطوات فيلا توين هاوس للبيع قر

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول بحر قريه آمواج الساحل الشمالي مساحتها

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لقطه موقع مميز بمقدم 5% علي اطول فتره

    Tradmark Real Estate logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الآن في بلايا غزالة باي – موقع مميز سعر خاص

    Properties-Today.com logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٧٣ متر مربع

    ٤٢٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بمراسي ايزولا بالساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس استلام فوري تشطيب كامل بدون فرش ٢٥

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز مطله علي الجولف اول صف - تشطيب فاخر

    رابح للتسويق العقاري logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٣ متر مربع

    ١٨٥٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلايا رأس الحكمة | جاردن هاوس | بحمام سباحة خاص

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٢٦٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر توين استلام فوري بالتقسيط 3 صف للبحر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر توين استلام فوري بالتقسيط 3 صف للبحر

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلايا غزالة-اقل سعر توينهاوس بحري440م متشطب للبيع

    YaKan Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا موقع مميز مفروشه بالكامل فى بلانكا مراسي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب في بلايا غزالة يطل على الاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٣ متر مربع

    ١٠٨٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٤٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين بحمام سباحة للبيع يطل ع الجولف والبحيرة مراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٥١٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٤٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين بحمام سباحة للبيع يطل ع الجولف والبحيرة مراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٥١٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا توين للبيع في تلال سول – الساحل الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز متشطب بالكامل للبيع بمراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ١٩٩٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بموقع مميز ومتشطب بالكامل بمراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٤٧٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس موقع مميز علي الاجون مباشرة

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في راس الحكمة علي اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تلال الساحل | توين هاوس مصطبة ثانية - يرى البحر

    Apex Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٩٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 140م مفروش | 3 غرف + ميد | تلال الساحل

    Aqar Dayem logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٥٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر | فيردي ماراسي

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ١٣٠٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب كامل علي جولف مباشرة جاهز للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع